Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FIS kolor przestał działać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy da się z włączać i wyłączać FIS kiedy się ma na to ochotę. Denerwuje mnie jak jasno świeci w nocy na trasie wicę czy da się go wyłączyć w ustawieniach tak jak wyświetlacz MMI? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Opublikowano

Regulacja jasności nie działa?

Opublikowano

Regulacja jasności nie działa?

Witam, regulacja jasności działa ale FIS jednak dla mnie za jasno świeci. Wiadomo da się wytrzymać - ale gdyby była możliwość wyłączenia go z pozycji menu to by było fajnie.

Ma ktoś jakiś pomysł?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

mała aktualizacja tematu z uszkodzonym FIS/DIS. Jeśli komuś zgaśnie to można wymienić sam wyświetlacz, można wykorzystać przed lift i polist są takie same - mam na myśli kolorowy. Nie trzeba wymieniać całego licznika i bawić się w ściąganie CP i aktualizacje przebiegu etc.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie dziś pojawił się ten sam problem

Podczas jazdy zgasł środkowy wyświetlacz i przestały działać lewe przyciski na kierownicy, 

Czy może to mieć związek z odłączanym w zeszłym tygodniu akumulatorem ??

Wymieniałem dwumasa i mechanicy rozłączyli akumulator, 

Pierwsze na co zwróciłem uwagę przy odbiorze auta to to, że zawsze po odpaleniu silnika wyłączam guzikem auto-start stop i już mi się ten komunikat na fisie nie wyświetlał

tak jak zawsze( ta ikona przekreślonego A lub zielonego A) - raz to działało, a raz nie.

A dziś jak pisałem FiS całkiem zgasł.

Jak się ma wymiana samego wyświetlacza do odblokowania klawiszy funkcyjnych z lewej strony kierownicy

Pozdr.

 

Edytowane przez Mike79

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Panowie podłączam się do tematu. U mnie problem jest taki, że nie wyświetla się obecna stacja radiowa (u samej góry ) na fisie między zegarami (fis kolorowy). Nie działają również przyciski po lewej stronie kierownicy. Reszta pokazuje normalnie na fisie. Sterowanie głośnością na kierownicy działa. Początkowe objawy były takie, że raz na jakiś czas nie pokazywało stacji ale wystarczyło przełączyć stacje radiowa na następna i wracało do normy. W serwisie powiedzieli ze wystarczy wymiana oprogramowania na nowsze. Koszt 250 zł. I teraz pytanie - czy to coś pomoże czy raczej licznik pomału umiera ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.