Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi, jak teraz wygląda sprawa ze znakiem na kole zamachowym a nową skrzynią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Ja ściągnąłem pokrywe zaworów, znalazłem punkt kiedy 1 tłok jest w górnym, martwym punkcie, a krzywki na wałku układają się w V patrząc do góry, szlanki można wtedy obracać palcami. W tym ułożeniu powinieneś móc zablokować pompę wtryskową. Jak już sobie to tak ustawisz to dobrze jest sobie zrobić znak na wałku żeby w przyszłości nie musieć ściągać pokrywy

30.05.2016

Dzisiaj zaliczyłem mój debiut rzemieślniczy. Trzymając drugi raz w życiu spawarkę (wcześniej wysmarkałem wydech w matizie :decayed: ) zabrałem się za pozbycie się bardzo przydatnego urządzenia jakim jest katalizator.
Przemierzyłem wszystko 15 razy i niepewnie chwyciłem za kątówkę... poniżej efekt:


WP2016053_saarhxr.jpg

Na tym etapie nie było już odwrotu. Pospawałem wszystko do kupy i ku mojemu zdziwieniu downpipe przypasował idealnie, nie musiałem nawet naciągać wydechu ^_^ Spawy pozostawiają wiele do życzenia, ale jak to mawia moja mamusia "ćwiczenie czyni mistrza".

WP2016053_saarhxx.jpg

Edytowane przez Tyrath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odważnych świat należy :D też się nad tym zastanawiam czy by tam rury nie wstawić , bo teraz mi pusta puszka została po kacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz przy aucie.. Wielkie gratki za to i za pracę jaką wkładasz w to wszystko..

Ja myślę tylko na wywaleniu tego całego dziadostwa z kata i samą zostawić puszkę..

Nie myślałeś dać końcówki wydechu w połysk?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odważnych świat należy :D też się nad tym zastanawiam czy by tam rury nie wstawić , bo teraz mi pusta puszka została po kacie

Wal śmiało, pomierz tylko 15 razy bo teraz mi się wydech ułożył i cos tam gdzieś się tłucze :decayed:

Dobrze działasz przy aucie.. Wielkie gratki za to i za pracę jaką wkładasz w to wszystko..

Ja myślę tylko na wywaleniu tego całego dziadostwa z kata i samą zostawić puszkę..

Nie myślałeś dać końcówki wydechu w połysk?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za miłe słowa :hi:

Pusta puszka może Ci dzwonić, rozetnij go lepiej od dołu, wydłub, wstaw rurkę i zaspawaj.

Co do końcówek to tak, myślałem. Jest nawet na liście planów na 1 stronie. Chociaż teraz mi się spodobały dwie proste końcówki jak w esie. Będą pasowały do klekota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy będzie pasować to nie mam pojęcia.. Może bardziej doświadczonych chłopaków trzeba popytać.. Coś pomysle z tym katem żeby zrobić raz a dobrze..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...