Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Pomocy w sprawie licznika A4


morsik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj próbowałem zrobić podmiane liczników w mojej Audi A4 z 2000 roku.Chciałem zamiast oryginalnego firmy Jaeger w którym mam padnięty wyświetlacz włożyć z firmy VDO i nic z tego nie wyszło,bo elektronik powiedział,ze czegoś tam nie da sie przeprogramować.Potrzebuje licznika o numerach 8D0920930M albo jakiegoś magika z woj. śląskiego z moich okolic co może naprawić wyświetlacz.Może ma ktoś taki licznik albo takiego magika???? PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich http://www.lptronic.eu/ naprawiałem licznik Jager tzn. procesor i udało im się. Trochę to długo trwało ale wkońcu naprawili. Dojeżdzają do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do ładu z tym licznikiem to daj znać kto Ci to naprawił i jaki koszt, bo też mam problemy z wyświetlaczem FIS w liczniku JAGER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tego LPTRONIC i powiedzieli mi,ze koszt tego bedzie w granicach 500zł i oni do mnie dojadą.[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 16:37_________________________________________________Ale Ci z tego LPTRONIC lecą w kulki,Już się zaczynam wkurzać,ale mam zapalenie płuc i nie mogę tam do ich pojechać,a na poniedziałek muszę mieć sprawne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem u nich na licznik 3 tygodnie i już nerwowo nie mogłem wytrzymac, bo potrzebowałem samochodu na dojazd do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.Jednak wystarczyło trochę przycisnąć tych z LPTRONIC i wczoraj późnym wieczorem przywieźli naprawiony licznik.Wyświetlacz działa jak należy w końcu.Kosztowało to 500zł,ale chyba było warto.Mam teraz jeszcze jeden problem,a mianowicie jak odpale auto to świeci mi się napis SERVICE! i nie wiem co to może oznaczać?? Olej i filtry mam wymienione dwa tygodnie temu.Pomóżcie![br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 07:39_________________________________________________Dodam jeszcze,że ten napis po jakichś dwóch minutach po odpaleniu silnika gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...