Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

strata zniżek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile traci się zniżek za szkodę ac? bo nie wiem czy zgłosić szkodę.

Opublikowano

Zależy od ubezpieczalni. Czasem 10% a czasem 20%. Więcej raczej nie.

btw. AC jest od tego, aby naprawiać szkody przez ubezpieczalnie ;)

Opublikowano

W PZU znajomy mówił, że pierwszy rok 10% a drugi 5%, lepiej wykupić ochronę zniżek :)

Opublikowano
  • Autor

mam wykupioną ochronę zniżek ale już raz korzystałem i teraz nie wiem jak zrobić

Opublikowano

Ochronę zniżek możesz tylko raz wykorzystać. Najlepiej zadzwoń do swojego agenta po więcej informacji :)

Opublikowano

To nie jest taka prosta matematyka.

Dwa lata temu przy okazji liczenia ofert w różnych towarzystwach okazało się, że "1 szkoda niemal trzy lata temu" podnosi cenę polisy o 100% w stosunku do wariantu "bez szkód" w Proama (chyba).

Co więcej, nie doszukiwałbym się tutaj jednomyślności w ofertach ubezpieczeń.

Opublikowano

To nie jest taka prosta matematyka.

Dwa lata temu przy okazji liczenia ofert w różnych towarzystwach okazało się, że "1 szkoda niemal trzy lata temu" podnosi cenę polisy o 100% w stosunku do wariantu "bez szkód" w Proama (chyba).

Co więcej, nie doszukiwałbym się tutaj jednomyślności w ofertach ubezpieczeń.

Zgadzam się, firmy mają strasznie różne "wzory" na obliczanie tego.

Likwidowałem kiedyś dwie szkody rok po roku w Avivie.

Miałem szkodę. Kupiłem drugie auto i cenę nadal mieli najlszepszą, więc znowu Aviva.

Ale w kolejnym roku kolejna szkoda i polisa skoczyła już z 1800 na 2500, więc poszedłem sobie do innej firmy - dostajesz zniżki za nowego klienta, ale po roku znowu wróciłem do Avivy, bo znowu mieli najlepszą cenę.

Aktualnie dwa auta drugi rok z kolei w Avivie, bo najlepsze ceny mają, a i zakres ubezpieczenia odpowiedni i likwidacja też poprawnie.

Jako ciekawostka powiem, że na BMW i Audi (także moje poprzednie) zawsze dostawałem najlepsze ceny w Avivie, ale już na Nissana mieli ceny kosmos. Nissan Almera, którego kiedyś miałem całe swoje życie spędził w AXA, bo mieli znowu najlepsze ceny. Z kolei ceny pakietów dla Audi w AXA to kosmos.

Zniżki, zamieszkanie, wartość aut podobne a ceny potrafią różnić się strasznie, dlatego co roku pełny przegląd rynku trzeba robić i zmieniać jak ktoś daje lepszą cenę.

A jak szkoda powyżej 500 to brać z ubezpieczenia (chyba, że udział własny masz jakiś wyższy to trzeba sobie skalkulować).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.