Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 3.0 ASN by brzoza


brzoza-junior

Rekomendowane odpowiedzi

13l w mieście? też się nie zgodzę. Miałem b6 3.0 w tipie i quattro i spalanie w mieście między 16 a 18l przy spokojnej jeżdzie. Na ogłoszeniach widziałem że co niektórzy pisza że w tym zestawieniu pali im w miescie 10l...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ostatnim razem wyszło 25l a dzis jak zatankowalem i przeliczyliśmy to ok 23 litrów jeżdżąc tylko po mieście...i nie przekraczając 2zprzodu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemoS4 i to jest realny wynik jak na ten motor, tyle że Ty jadąc wiesz za co płacisz :)

przy probach i jezdzie tylko po miescie ale max do 2,5tys obrotow udalo mi sie osiagnac wynik w okolicach 18L lpg, .....

przy mojej jezdzie nie jest zle biorac pkd uwage fakt ze eska spali mi sredni 25l a 1lgazu ok 1.77= ok 45zl plus minus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem lotki na klapę oraz listw na drzwi od eski i moje pytanie do was czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? czy polecacie tylko ori czy zamiennik jakiejś firmy też by pasował bez "rzeźby" ?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie zaczęło zastanawiać czy to że po odpaleniu na zimnym przez kilkadziesiąt sekund audi trzyma 1050-1100 obrotów jest normalne ? po chwili schodzi na 900 i równo trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie ostatnio mi się zrobiło ze jak jadę 90 albo ok 130 wiruje mi całą buda byłem na wulkanizacja wywazylem felgi i dalej to samo nie wiem co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie już znajomy mi podpowiedział co może być najprawdopodobniej przegub wewnętrzny mi się kończy i dla tego się tak dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na sprzedaż bądź zamianę ori zderzak do audi a4 b7 s-line sedan ,odnowiony, oszlifowany gotowy do malowania, dyfuzor/dokładka gotowe pomalowane na czarno. Poniżej zdjęcie z nr części do sprawdzenia.

IMG_00471413290238.jpg


Pytanko bo ktoś wzbudził moją wątpliwość, czy można po nr części dokładnie określić z jakiego samochodu jest zderzak?

Edytowane przez brzoza-junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...