Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe granko w sedanie a4b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chciałbym przedstawić mój skromny projekcik audio a4b5 .

Zaczne od tego że nie wszystko zrobiłem sam ,poniewaz niektóre przeróbki wymagały naprawde fachowej "reki"i te prace wykonał zakład audio car w Mielcu- Car Audio System Kilian Paweł

Sprzet jaki zamontowałem to:

-jednostka główna -Pioneer dex p9r +procesor deq p90r

-tweeter -Brax matrix 1.1

-midbass -Brax matrix 6.1

-sub-Dego SB12A mk2

wzmacniacze na :

-tweeter -Audison cs300

-midbass-Helix A2

-subbass-Helix P200

dodatkowo kabelki zasilajace to czysta miedz 53mm2 +kondensator Helix Cap 1F +aku główny agm bosch s6

kable głosnikowe AIV.

Drzwi zostały zrobione od podstaw;

tłumienie matami dynamat tacmat +stp

http://bf6mkaxw.jpg

http://yfujp7da.jpg

http://cibgovpf.jpg

http://ea87ubxm.jpg

http://n7o6f33t.jpg

http://i2eo6szc.jpg

nastepnie projekt i wykonanie paneli

http://z22calaj.jpg

http://6hmaasy7.jpg

http://huvp2rhk.jpg

a tak wygladaja tweetery zamontowane w słupkach

http://zvz4pmn3.jpg

http://nva8kile.jpg

subwofer został tak zrobiony zeby przestrzeń bagażowa była jak największa,udało sie go zabudować w lewym boku bagaznika i naprawde jest bardzo fajnie wkomponowany :) mimo 12" :D.

Z półki zostały wyjęte ori głosniki dzięki temu bas lepiej przedostaje sie do wnętrza.Oczywiscie maskownice zostały wiec normalnie nic nie widać :)

http://ktmyimlz.jpg

http://xc52hue2.jpg

http://79klj9uo.jpg

na fotce widac głosnik helix ale w tej chwili docelowo gra juz dego :naughty:

Cały system gra aktywnie ,każda sekcja napędzana z osobnego wzmacniacza i ustawiona na procesorze.

W aucie zamontowałem także ruter wi-fi apple(schowany jest pod schowkiem pasazera) który połaczony jest kablem optycznym z radiem , dzieki czemu przesył muzyki jest prawie bezstratny .Z ruterem moge łączyć przez wi-fi telefon lub tablet,ale jako nośnik muzki wykorzystuje głownie ipod 4g ponieważ ma 64gb pamieci .Sprawa jest prosta jesli chodzi o sprzęt apple ,bo przesył jest bezproblemowy ,gorzej było z telefonem innej firmy który nie jest na systemie ios (akurat łaczyłem swój samsung s5 ) gdyż wymaga to odpowiedniej apki na androida ,w tym przypadku fajnie sie spisuje Double Twist.Zaleta tego rozwiazania jest nosnik w postaci telefonu lub ipod-a ktory akurat ma 64gb wiec nie musze sie bawic w zmiane płyt ,tym bardziej że muzyka na płytach to tylko cd (zadne mp3) wiec sporo był by przekładania :) na ipod muzyka jest wgrywana w plikach wav lub aac wiec jakosc jest zbliżona do ori cd :) ubiegne pytanie dociekliwych,tak przy tej jakości nagłośnienia jest słyszalna roznica w plikach czystych flac,wav(z double twist)a mp3.

Zaletą wi-fi jest brak zbędnych kabli w kabinie :naughty:

A to krótki filmik jak działa przesył z androida ;

https://youtu.be/wj6L4m49RuU

Edytowane przez nina_chudu4

Opublikowano

kolego te panele na drzwi oni ci robili?czy kupiłeś to gdzieś?bo chetnie bym takie kupił.

Opublikowano

No projekt I Class ! nie wspominając o wykonaniu.

Opublikowano
  • Autor

kolego te panele na drzwi oni ci robili?czy kupiłeś to gdzieś?bo chetnie bym takie kupił.

pełne wytlumienie i panel wykonał Paweł z car audio system .

Nie dodałem ze jeszcze zostało mi zrobić zabudowę bagażnika która też będzie robił Paweł.

Opublikowano

Pozdro dla kolegi ze strefy , ciekawa instalka i do zobaczenia kiedyś na spocie CA

Opublikowano
  • Autor

Pozdro dla kolegi ze strefy , ciekawa instalka i do zobaczenia kiedyś na spocie CA

Dzięki wielki i bardzo chętnie bym się gdzies spotkał ,tylko ta praca za granicą ogranicza mi czas do maximum ,nigdy nie mogę trafić na spocik :( ale jakjuz złożę kompletnie system to 100% będę się starał czesto jezdzić na spociki :)

Opublikowano

zacnie to wygląda

fajne pomysły

gratulacje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

zacnie to wygląda

fajne pomysły

gratulacje

Dzięki .Jeszcze trochę pracy i pomyslow mam przy tym granku ale czasu mało.

Edytowane przez nina_chudu4

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No powiem tak nieźle; )oby więcej takich pomysłów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.