Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ALL] woda w bagażniku i pod bocznym schowkiem


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Woda zbiera się we wnęce na koło zapasowe i jak wyjme coś co przypomina mały otwarty schowek po lewej stronie w bagażniku.Jest tam wnęka pomiędzy błotnikiem a nadkolem wewnętrznym.Może ktoś z kolegów wie jak sobie poradzić z tym przeciekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dopiero co kupiłem wewnatrz bagażnika nic nie widać wnęka na koło zapasowe nieruszona boki też ok. troche tylny zderzak porysowany.Nie wykluczam że mogło coś się wydarzyć poprzedniemu właścicielowi.Tylna klapa z jednej strony odstaje 2-3 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dopiero co kupiłem wewnatrz bagażnika nic nie widać wnęka na koło zapasowe nieruszona boki też ok. troche tylny zderzak porysowany.Nie wykluczam że mogło coś się wydarzyć poprzedniemu właścicielowi.Tylna klapa z jednej strony odstaje 2-3 mm.

może źle zrobione, czasami przecieka przez tylne lampy, może ktoś wyjmował i uszczelka się podwinęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić żarówke w tylnej lampie w tym modelu trzeba wykręcić lampe.Wyjmowałem lampe ale uszczelki nie widziałem.Może faktycznie przez tylną lampe idzie woda do boku ale którędy przedostaje się do wnęki koła zapasowego?.[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 22:13_________________________________________________Poprawiłem tylną lampe i narazie wody nie widać.Mam nadzieje że byłto fałszywy alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za odgrzewanie kotleta ale ja ostatnio zauważyłem wodę spływającą praktycznie po szybie ale w śroku samochodu i było to wtedy jak użyłem spryskiwacza tylnej szyby może mi ktoś powiedzieć jak ściągnąć te wszystkie plastiki żeby dostać że do przewodu płynu do spryskiwaczy ? i czy w modelu b7 avant są 2 zbiorniczki płynu na przód i tył osobno czy tył ciągnie z głównego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...