Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uszy serwisowe do soczewek


STO_PROCENT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

postanowiłem zmienic moje stare lampy przednie bosh na soczewki valeo

soczewki kupiłem i odrazu po odpakowaniu lampa spadła na beton w garażu ;( ;(

Skutek jest taki ze jeden z uchwytów praktycznie się roztrzaskał na kilka części - skleić nie da rady bo juz z tym byłem u odpowiedniego człowieka poradził mi kupno Uszu serwisowych no i właśnie.... gdzie kupię takie uszy?

wiem że wkręca sie je do stary uchwyt ( jest miejsce) Gdzie dostane takie "Uszy"?

Jaki może byc koszt takiego zaczepu?

Pozdrawiam pogrążony w żalu... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nacieszyłes lampami :kwasny: Podjedź z tą lampa gdzieś gdzie kleja plastiki,może coś dorobia.Miałem kiedys taki przypadek w golfie 4 ze brakowało jednego z górnych zaczepów i bez problemu gostek go dopasował z jakiejs starej lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musisz kleić

jedź do serwisu i zamów zestaw naprawczy reflektora 8D0 998 121A (strona lewa) 8D0 998 121 (strona prawa)

koszt coś koło 45zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze rozwiązanie. Podjedź do ASO i kup te uszy. W klejenie nie ma co się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skleisz to i tak nie masz pewnosci czy nie będzie luzów itp. a ten zestaw naprawczy nie jest taki drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też taka firma jak BERRNER też mają zestawy do reflektorów i do podnośników szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nacieszyłem się ... :confused4: takie to moje zezowate szczęście i rączki zdolne jak u japończyka.

trzeba coś działać Sklejenie nie wchodzi w gre bo gostek powiedział że nie warto ( tak jak piszecie)

Dzięki za numerki części :notworthy: ( kto by przypuszczał że takie coś jest do kupienia :decayed:)

Chyba zdecyduje się kupić ten zestaw

Co to za firma BERRNER ? Chyba nie polska bo wpisuje w google i pokazuje mi sie zagramaniczny sklep wysyłkowy z ksiązkami hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...