Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczana szyba problem zamykaniem


Biskup987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Długo szukałem w necie i tutaj na forum tematu który mogł rozwiązać mój problem ale nie znalazłem ;//

A mianowicie mam problem z przednią szyba elektryczną szybę normalnie odsunę ale kiedy chcę ją zamknąć to albo nie reaguje albo będzie się tak powoli zasuwać jakby coś ją trzymało lub zasunę do połowy i koniec muszę odczekać chwilę żeby znów z trudnością zasunąć . Czasami jest tak że odsunę chce zasunąć dojdzie wolno bardzo wolno do połowy a nagle opada w dół tak jakby miała gdzieś jakiś opór i mechanizm odsówa szybe żeby nie spalić czegoś . Wszystko zostało sprawdzone i na moje oko jest wszystko ok .

Proszę o jakąć odpowiedź w tej sprawie . ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem. u mnie od pasazera guzik nie opuszcza musze nim podimnastykowac zeby zatrybil i w panelu od kierowcy tak samo trzeba pogimnastykowac guzikiem zeby otworzyc szybe pasazera, czy to moze byc uszkodzony przycisk a dokladnie te blaszki sa zasniedziale w guziku?


dodam ze mialem uszkodzona wiazke miedzy drzwiami a karoseria od strony pasazera ale wszystko polutowane jest juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w jakim stanie macie prowadnice szyby? Dobrze byłoby wyczyścić prowadnice i przesmarować mechanizm szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smar obojętny byle nie wd40 lub pochodne ważne żeby mechanizm lekko chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuję jak tylko będę miał na to czas :D

A tak odbiegając od tematu gdzie moge dostać sprężynkę do klamki ? Nie chce zakładać osobnego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...