Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie do tunerów(i nie tylko)


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

nadszedł czas by przesiąść się z B5 do B6 lub innego auta......jako że jest małe zainteresowanie moim pomodzonym AFN postanowiłem rozbroić go z tego i owego i sprzedać jako serię......a więc moje pytanie panowie tunerzy:graty :turbo awx,koncówki wtrysków 0,216mm,fimic program 160km/343Nm by Witek vel Rogalotti .Jak autko będzie zachowywało się kiedy założę seryjne końcówki wtrysków i seryjny simic, a może da redę wsadzić seryjną turbine afn??? (wsadzić to radę da tylko jak to bedzie chodziło?) Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modl sie zeby cos sie nie wysralo ...

zanim wywalisz graty zapodaj seryjny program ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modl sie zeby cos sie nie wysralo ...

zanim wywalisz graty zapodaj seryjny program ...

k...a czułem że sie nie uda.....seryjny program to nowe koszta a tych chcę uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy zmianie programu nie miałes go wrzucanego na czyste kości? Ja tak właśnie miałem robione , teraz gdybyś chciał powrócic do serii zmieniając graty na seryjne, podmieniasz kości i masz motor sprzed modów,czyz nie tak? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy zmianie programu nie miałes go wrzucanego na czyste kości? Ja tak właśnie miałem robione , teraz gdybyś chciał powrócic do serii zmieniając graty na seryjne, podmieniasz kości i masz motor sprzed modów,czyz nie tak? :mysli:

hej

Chyba ze nowe kosci z programem zostaly wlutowane wtedy caly proces niestety potrzeba powtorzyc ...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro robiłeś soft u rogala to zapewne masz wlutowane podstawki i powinienes dostac ori kostki po chipie :) Przynajmniej ja tak dostałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poczekaj z tymi seryjnymi gratami, z tego co opisałeś masz tzw. lajtowe mody i nie powinno być większego problemu ze sprzedażą...bardziej przemodzone auta sprzedawali...także może jeszcze troszke cierpliwości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...