Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła do jazdy dziennej A4[b6]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy ktos moze mi powiedziec czy da sie w Audi A4 b6 w jakis sposob wlaczyc swiatla do jazdy dziennej?Mam u siebie xenony i nie za bardzo widze sensu jezdzenie na nich w dzien a chce jezdzic na swiatlach cala dobe.Widzialem juz nowe b7 jezdzace na takich swiatlach.Palily sie wtedy tak jakby same dlugie swiatla.Mozna to jakos wlaczyc?

[ Dodano: 08-02-2007, 00:08 ]

Czy nikt nie ma podobnego problemu????? :eek:

Opublikowano

Chyba pozostaje ci zamontować dodatkowe światła do jazdy w dzień. Xenonow szkoda w dzien to fakt.

Opublikowano
  • Autor

Czyli ze w A4[b6] nie ma takiego rozwiazania?Widzialem b7 na takich :exclaim: Czy ktos juz probowal to zalączyc?

Opublikowano
pozostaje ci zamontować dodatkowe światła do jazdy w dzień

Dodatkowe? Że niby jak?

A na przeciwmgielnych nie można?

Opublikowano
Dodatkowe? Że niby jak?

A na przeciwmgielnych nie można?

:wink: no nie mozna...

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie mozna!!!Chodzi mi o to ze w b7 swieca sie same dlugie swiatla(tylko chyba dostaja troche mniejsze napiecie i nie walą tak po oczach).Fajne rozwiazanie a i ksenon sie bezsensu nie wypala :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Opublikowano

Poza tym, jak załączysz w Audi przecimgielne to musisz mieć włączone postojówki i kolejny problem - przynajmniej w moim.

W sumie nie wiem czemu nie można by było jeżdzić w dzień na przeciwmgilenych przecież one nie oślepiają - nie rozumiem tego przepisu.

Opublikowano

Z tego co ja widziałem to B7 mają bi-xenon + światła do jazdy dziennej.

Więc to nie tak prosto. Też mam problem jazdy w ciągu dnia na xenonach.

W B6 postojówki są na halogenach.

Jak ładny dzień to daję na postojowych wkońcu mają nie 5 a 6W.

Gdzieś widziałem że są jeszcze takie same zarówki tylko nie H6W a H10W.

Tamte mają 10W więc może w ten sposób...

Tylko nie wiem co na to komputer w aucie bo podobno na LED'y się burzy...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ma ktos pomysl na te swiatla dzienne bo od 1 kwietnia jezdzimy juz bezprzerwy!To dobry pomysl ale czy koniecznie musza palic sie xenony?...

Opublikowano
Poza tym, jak załączysz w Audi przecimgielne to musisz mieć włączone postojówki i kolejny problem - przynajmniej w moim.

W sumie nie wiem czemu nie można by było jeżdzić w dzień na przeciwmgilenych przecież one nie oślepiają - nie rozumiem tego przepisu.

Też tego nie rozumiem , ale dostałem już za to mandat i powiedziałem sobie ,że nie zapłace. To mi komornik przyszedł do domu i musiałem uiścić wpłate.Sku^%ny

Opublikowano

a co wam przeszkadza w tym że palą się xenony co za różnica xenon czy normalna żarówka

Opublikowano
a co wam przeszkadza w tym że palą się xenony co za różnica xenon czy normalna żarówka

Kierowcy to nie przeszkadza a na przeglądzie albo policjant już może mieć inne zdanie :twisted:

Opublikowano
  • Autor

To ze zarnik xenonowy jest kilkadziesiat razy drozszy od zwyklej zarowki.!!A po co ma sie palic w dzien skoro i tak wiecej od niego nie widac?!

Opublikowano

dokładnie 10 razy drozszy ale i 10 razy trwalszy

[ Dodano: 11-03-2007, 16:12 ]

o co chodzi z tym przeglądem i plicją ???

Opublikowano
  • Autor
dokładnie 10 razy drozszy ale i 10 razy trwalszy

[ Dodano: 11-03-2007, 16:12 ]

o co chodzi z tym przeglądem i plicją ???

10 razy trwalszy ale nie jak sie go co chwila wlacza i wylacza!A jezdzac po miescie tak przeciez sie go uzywa!

Opublikowano

Jak sprawdzic czy mam xenony czy to sa soczewki.Powiem tyle jak sie je zapali to sie przez chwile rozswietlaja i widac na scianie taki niebieski paseczek! A nie chce mi sie wyciagac ich i sprawdzac jaka jest zarówka :a4fan:

Opublikowano

tukan2000, masz soczewki :P

Opublikowano

Sprawdz czy sa przetwornice i reszta osprzetu do ksenonow.

Opublikowano
Sprawdz czy sa przetwornice i reszta osprzetu do ksenonow.

przetwornice sa pod lampą , wykrecanie musowe :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.