Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do regeneracji tunelu środkowego


lopez00073

Rekomendowane odpowiedzi

Co w tym przypadku rozumiesz przez słowo regeneracja. Malowanie, klejenie, szpachlowanie czy jeszcze coś innego ??? Sprecyzuj co chcesz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie, chciałbym by środek pozostawiał po sobie powłokę przypominająca w dotyku tą z oryginału.

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Są to obtarcia i rysy

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie to ciężka sprawa tutaj, ponieważ lakier strukturalny będzie za ostry i drobny(napisałeś, że zależy Ci żeby w dotyku było jak z oryginału). Zwykły lakier do plastików nie pokryje głębszych rys, a odbudowanie takiej struktury to praca dla emeryta ( w dodatku są różne odcienie i struktury użyte)

Najlepiej będzie kupić używkę niż malować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w wypadku tunelu np. swing kupno idealu graniczy z cudem a po czasie guma i tak wytrze bo w b7 nie bylo tego odcieniu. Myslalem zeby zdjac ta powloke calkiem i tak zostawic tylko jak to zrobic zeby nie naruszyc struktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmatka typu mikrofibra. Może być też inny materiał, ale ważne, żeby dobrze ścierał. Jeżeli nie będzie szło to może być jakaś plastikowa szpachelka, ale tu trzeba już uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem cały tunel od góry do odcięcia z dołem przy pomocy farby strukturalnej boll przy okazji wycinki pod kosz 2 din.

Wyszło za***iście i jest trwałe. Mam to już rok i nic się nie dzieje.

http://www.directupload.net/file/d/4181/hxhhjlz4_jpg.htm

Jak znajdę chwilę wrzucę foto ze środka

Edytowane przez lukasz_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zedrzesz tą gumę to zostanie plastik świecący się jak psu jajca. Lepiej pomalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój regenerowany tunel:

Przed malowaniem:

6703446900_1450638554_thumb.jpg

Po malowaniu i przeróbce pod kosz 2din. Czekający na nowe radio:):

4054795100_1450638604_thumb.jpg

Edytowane przez lukasz_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Ciebie takie pytanie Łukasz, po pomalowaniu bolem tunel nie jest ciemniejszy od innych plastików.. bo ostatnio coś na próbę psiknąłem i wydaje mi sie że ten element jest ciemniejszy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciut ciemniejszy ale jeszcze nikt tego nie zauważył. Jak ktoś pyta czemu jak to jest że mam taki ładny tunel to mówię że malowałem. Wyszło tak ładnie że nie wierzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :audi:

Jaka w dotyku jest powierzchnia tunelu ? Czy powierzchnia nie jest "lekko klejąca" ?

Czy na powierzchni tunelu posiadałeś jakieś defekty w postaci przetarć, lekkich zadrapań itp ?

Czy te defekty zostały całkowicie pokryte ?

Mógłbym prosić o umieszczenie zdjęcia z bliska, np. przy łączeniu tunelu środkowego wraz z plastikiem nad przyciskiem ESP, Wizytownikiem i uchwytem na kubek ?

Dodatkowe pytanie z mojej strony czy próbowałeś może tym pomalować schowek pasażera :mysli: tak się zastanawiam ponieważ mam drobne przetarcia oraz rysy na jego powierzchni.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...