Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielizna termoaktywna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Poszukuję info nt bielizny termo.

Do użytku wyłącznie miejskiego, żadne góry czy inne wyprawy.

Chodzi mi o wasze doświadczenia.

Zależy mi na takiej bieliźnie, która z rana będzie zatrzymywała ciepło, a po południu nie będę się w niej pocił (żeby nie było musu ją ściągać w połowie dnia).

Oczywiście ważna jest też cena ;)

Czy bielizny pokroju 4F za 80 ,- spełnią taką funkcję?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powiem ci tak, z cena zazwyczaj idzie grubosc tej bielizny tzn. takie odlo np. kosztuje dosc dorgo ale za ta cene masz koszulke ktora jest bardzo cienka, niewidoczna pod innymi ciuchami i bardzo komfortowa. Troszke tanszy bruback, tez jest wygodny, ladnie reguluje temperature ale juz jest grubszy itp. ( podane firmy to tylko taki przyklad, bo sa i firmy lepsze niz odlo jak i duzo gorsze niz bruback ( ktory jest calkeim si jesli chodzi o cene do jakosci ). Wiec genelranie mozesz przyjac ze wiekszosc bielizny termoaktywnej spelni swoja funkce termoaktywnosci, pozstaje kwestia jej komfortu. Pamietaj tez ze koszulka termoaktywna nic ci nie da jak zarzucisz na nia furto z niedzwiedzia :D bo wciaz nie bedzie gdzie tego potu/ciepla odprowadzic. 4F nie jest firma zla, sa po prsotu mniej znani wiec jesli dobrze czujesz sie w ich produktach to jak najbardziej mozesz sobie taka bielizne kupic. Malo znana firma a majaca calkeim niezle produkty w kaegori cena/jakosc jest haster ( oczywiscie jakis hifi to to nie jest ale za ta cene jak najbardziej ok ).

Opublikowano
  • Autor

Nie potrzebuje niczego super wypasionego. Po prostu ba dworzu z rana jest dosyc zimno i potrzebuje ubrac cos pod spodnie podczas przemieszczania sie ;)

Tak jak pisalem uzytek w miescie a nie w gorach czy na eskapadach terenowych ;)

Dzieki za wyczerpujace info

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zwykłe koszulki z GoSportu czy Decathlonu też spełnią swoją role w 'ruchu miejskim'. Ważne, by były dobrze dopasowane.

Opublikowano
  • Autor

Nie dopisalem, ze chodzi tylko o getry :)

Koszulki niepotrzebne, bo gorna czesc ciala mi sie tak nie wychladza.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kalesony polecam

Opublikowano
  • Autor

Pisze o bieliznie bo kalesony ograniczaja ruchy :facepalm:

Uwierz mi, ze jestem pokoleniem, ktore w zime ciagle latalo w kalesonach, wiec nie musisz mi o nich przypominac ;)

Poza tym prosze wypowiadac sie w temacie ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja od siebie mogę z czystym sumieniem polecić UnderArmour Coldgear - na zimne i HeatGear na gorące dni.

Opublikowano
  • Autor

Kurcze ale UA jest troche za drogie. Nie chce wydawac 200 ,- na pare zalozen.

Myslalem cos o kasie do 120 zl.

A swoja droga UA znam. Mam pelno koszulek bo braciak przywozil z USA ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja powiem szczerze, że osobiście wolę wydać 100pln za termo, czy rash, zamiast bawić się w półśrodki ;) Jakoś do tej pory takie podejście było tylko z korzyścią :D Polecam poszukać jeszcze tutaj - teraz dość mocno przetrzebiony towar, ja okupowałem się jak był duży wybór, ale nieraz można znaleźć bardzo solidne rzeczy:

http://www.reebok.pl/mezczyzni-outlet?srule=price-low-to-high

Pozdrawiam
KOval

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.