Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BOKS: WALKA GOŁOTA - AUSTIN Wytrzymał jedną rundę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buahahahahah ma taką minę jakby conajmniej forum mu nie działało :polew:

czyli już wiemy jak Tomaszust wczoraj wyglądał :naughty::kox: więcej info w spotach :decayed:
Opublikowano

Zalamany_Andrzej_Golota_2944117.jpg

;(

pewnie myśli " jak ja kur.wa na ulicy sie pokaże ..madas mnie zajebe za tą walke :mysli: "

Opublikowano

Dajcie juz spokój z jechaniem po nim..., bez względu na porazki Andrzej to najlepszy Polski bokser wagi cięzkiej w historii. Szkoda, że nie urodził sie 10 lat pozniej bo by nie było teraz bata na niego :good:

szacuneczek :notworthy:

Opublikowano

ale nikt nie neguje tego jakim był zawodnikiem chwała mu za to, ale trzeba wiezdzieć kiedy z ringu zejść.....

Opublikowano

wiadomo, ze obijaja sie za kase, ale za ta z Austinem to oficilanie to bylo za "czapke gruszek" dla Andriu, bo jak wiadmo ustawiony jest dobrze, ale duza kase robi sie przy tym na zakladach. w tej walce szybko sie zorientowal, ze dostanie wpie... i wymyslil motyw z reka.

Golota to i tak najlepszy piesciarz tej wagi, sam Lenox Louis po walce z Andriu, powiedzial po kilku miesiacach, ze te cepy ktore dostal od Goloty to mu wybily boks na zawsze z glowy. W tych kregach to wiedza ze Golota jest mistrzem i nie mieli na niego sil, a ze nie dali mu wygrac "sedziowie" to juz inna bajka. Nawet ten remis byl nie fair bo powinnien wygrac Andrzej Golota.

Osobiscie do jego ostatnich walk to mam takie podejscie ze "...a obejrze sobie w telexpressie", ale pomimo braku tego pasa i tak uwarzam go za mistrza. :good:[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 17:06__________________________________________________________________________________________________

jakby nie spojrzec lał sie z najlepszymi, dostawal mloty, wstawal i walil cepy, kladac gwiazdy na dechy...

Opublikowano

Gołota podobno ma dostać Pokojową Nagrodę Nobla

za unikanie walk

Opublikowano

Proszę zamknijcie ten wątek :)

Pierwszy i ostatni raz do niego zaglądam.

Może kontuzja ale znając historię to ... wstyd

Opublikowano

tez jestem tego zdania a żeby watek zamknąć ;(

Opublikowano

Kiedyś było u nas takie fajne powiedzenie po jakiejś walce Gołoty w której uciekł z ringu: " Robota nie Gołota - nie ucieknie" :polew:

Opublikowano
  • Autor

Więc na tym zamykam dyskusję z jednej strony nie mieliśmy lepszego gościa w tej wadze i chwała mu za to z drugiej strony trzeba wiedzieć kiedy zejść.

FINITO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.