Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ


Tucholo

Rekomendowane odpowiedzi

To lecimy dalej z tematem, dawno mnie nie było ale przy autku się zmieniło.

Audi dostało nową oliwę 5W40 i filterki.

IMAG1362_zpsytcnbamm.jpg

Na zimę dorzuciłem kołpaczki,bo dopiero na następną zimę postaram się uzbroić ją w lepsze obuwie na zimną pore ?

IMAG1474_zps5pxpf5vi.jpg

Pobawiłem się z lampami, zrobiło się postojówki w kierunkach.

IMAG1528_zps1rbcykgi.jpg

IMAG1564_zps8caf0bay.jpg

Miałem zamawiać nowe, ale udało mi się dogadać z forumowiczem i o to są Eibach Sportline.

IMAG1485_zpsxhe8rnx1.jpg

Siadło jeszcze na zimcach, coś tam się jeszcze uklepuje ?

IMAG1700_zpso6oykxnc.jpg

IMAG1683_zpsgdjio7cx.jpg

Doszły pasy na bok auta

IMAG1574_zpskfwxsoyt.jpg

Nowe dekielki do RS4

IMAG1655_zpsjgexx38d.jpg

Wywalona pucha środkowa, narazie takie coś, ale będzie się myślało nad czymś innym ?

IMAG1555_zpsqfxmc2dm.jpg

Coś tam ze środka ? PS. Żarówka już oki ?

IMAG1416_zpshmcpszkw.jpg

Aktualnie lakieruje felgi i czekam na nowe opony 4szt. 225/35/19.

Już się doczekać nie mogę założenia ?

Edytowane przez Tucholo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe auto i mody też :wink:

btw. gratuluje członkostwa w divisionie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pomaranczowe paski ala us jakos chyba nie do konca pasuja... Zmienil Ci sie cos dzwiek po wywaleniu srodkowego? Kata masz? Dekory masz oklejone jakas folia, jesli tak to jaka? ;) aplikuj kola. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




btw. gratuluje członkostwa w divisionie :decayed:

ja też :decayed: chociaż pierwsze widzę, słyszę :naughty: no i czcionka też jakaś taka nie divisionowa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taką wlepe, bo czemu w sumie nie. Skoro tego już nie ma, to i czcionka dowolna ? Może wróci kiedyś, miałem różne rozkminy jaki napis zrobić ?

Pomarańczowe obryski zrobiłem z nudów, będzie trochę i się najwyżej odklei. Wygląda to moim zdaniem w sumie smacznie, kwestia gustu ?

Kat wywalony jest, no wiele to się nie zmieniło, ale w sumie jest troszkę głośniej. Ale jeszcze nie jestem usatysfakcjonowany. Ogólnie przy koszcie ok. 50zł za rurę zawsze warto mieć ?

Dekory oklejone przez poprzedniego właściciela, ale będe chciał dać na nowo + LED pod spód. Ale to narazie jeszcze się nie pali z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro tego już nie ma, to i czcionka dowolna Może wróci kiedyś, miałem różne rozkminy jaki napis zrobić

czego nie ma? Divisionu? Division jest i ma się dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6D był jest i bedzie a odkąd pamietam odbywa sie to na innych zasadach no ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tu od dawna, dlatego nie wiem dokładnie o co kaman z tym.

Ale tak czy siak, jedni piszą tak, drudzy inaczej. Ja tam jestem pasjonatem i myśle, że autko zasługuje na bycie w Division jakiby nie był. Może na jakimś spocie będe miał okazje usłyszeć zasady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba spotu zeby sie dowiedzieć co i jak , na pierwszej stronie wszystko pisze co i jak można sie zapoznać ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/108485-b6-division/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to :) po prostu lekko mówiąc osobiście jestem zdziwiony :decayed::)

wracając do auta, masz jakieś lepsze fotki na 19tkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekhxc, 3756 stron mnie troche przerażało, żeby czytać. Będe na komputerze, to przelece ostatnie 10 ?

jedrekx, czekam na oponki aktualnie. Dopiero w następnym tygodniu będą fotki jak założe. Bo aktualnie mam właśnie same słabe fotki po ciemnicy na 19".

Ogólnie rozważałem kolor złoty na felgach, ale ostatecznie będzie czarny połysk.

Edytowane przez Tucholo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co masz przewalac tysiącpińcest stron jak na stronie pierwszej divisionu masz wszystko opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz edytowano post 23 marca 16'. Ja pisałem zgłoszonko wcześniej, z dwa miesiące temu i nikt nie wiedział o co mi chodzi.

Ale widze, że przez to że napisałem się ruszyło i został zaaktualizowany pierwszy post.

Pisałem o to do Cuber, później Nosb, a później krótka konwersacja z kaju który stwierdził, że Division na forum już poprostu nie ma.

Edytowane przez Tucholo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czekam na oponki aktualnie

jaki rozmiar? 225/35 czy 215/35? czekam w takim razie aż założysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poprawiony post, to poszło zgłoszenie do Division ? Jak się nie dostane, to jak coś na sprzedanie pasy na auto ?

jedrekx, 4x 225/35. Rozważałem 215, ale stwierdziłem że i tak będzie ładnie na 225, a troszkę spokojniejszy o jazde będe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem o to do Cuber, później Nosb, a później krótka konwersacja z kaju który stwierdził, że Division na forum już poprostu nie ma
faktycznie był okres w którym nic sie nie dzialo ale od jakieoś czasu funkcjonuje jak należy :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki przyszły, koła polakierowane. Najpierw zrobiłem czarne + przypruszona złota perła, ale wyszedł Marakesz Brałn ?

I stwierdziłem, że trzeba zrobić jeszcze raz..

Ale pozakładane, jestem bardzo zadowolony. Tylko przód jeszcze spuszcze talerzykami od B5.

Ogólnie jeszcze usiadł troszkę względem wstawianych zdjęć, ale sesja PRO za jakiś czas ?

IMAG1734_zpsmbloj5iq.jpg

IMAG1754_zpsy0kshmtt.jpg

IMAG1760_zpskdauo0hr.jpg

IMAG1763_zpsvfodofrv.jpg

IMAG1766_zpsulupy6sn.jpg

IMAG1770_zpspwhbnd1m.jpg

IMAG1771_zps1uzat8qj.jpg

Grill poszedł na czarno ?

IMAG1725_zpsogelbwub.jpg

Żeby zadbać w pełni o detale zamówiłem nakrętki na wentyle Sline. Miały być RS4, ale nigdzie nie było ze śrubką zabezpieczającą.

Następne plany to zjechać z przodem i daszek S4 na klapę ?

Edytowane przez Tucholo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...