Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd Gates ?


A4 b6 Audi

Rekomendowane odpowiedzi

witam. zbliża mi się wymiana rozrządu moje pytanie nastepujace jaki polecacie. Znajomy mechanik polecił mi rozrząd z GATES co onim sądzicie? czekam na opinie,. Audi a4 b6 1,9 130km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka należy do półki premium, co tu dużo mówić. Ważne jest byś przed montażem starannie obejrzał z mechanikiem wymieniany osprzęt, a najlepiej również w sklepie, bo już się spotkałem z sytuacją, że np. rolki były poobijane od transportu.

Sprzedawca komisyjnie przy mnie zrywał plombę producenta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gates jest ok. Sam miałem zakładać ale w dobrej cenie ugrałem paski Continental i osprzęt INA.

dobra cena tzn.? Mi mechanik z robota i calym rozrzadem z GATES + sprzegielko klimatyzacji zaproponowal cene 1300 . myslisz ze to dobra cena jak dla mnie?

Marka należy do półki premium, co tu dużo mówić. Ważne jest byś przed montażem starannie obejrzał z mechanikiem wymieniany osprzęt, a najlepiej również w sklepie, bo już się spotkałem z sytuacją, że np. rolki były poobijane od transportu.

Sprzedawca komisyjnie przy mnie zrywał plombę producenta :hi:

Dzieki , za info dobrze wiedziec, że to nie jakis szajs;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego we Wrocławiu za rozrząd INA z robocizną płaciłem 1150. Sprzęgło klimatyzacji kosztowało mnie 250 zł z robocizną i nabiciem klimy, więc sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...