Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć, chciałym przedstawić Wam Audi mojego ojca, którym ja się opiekuję :) Przesiadł się z B5 1.6 na B6 2.5 TDI Quattro o oznaczeniu AKE.


Auto po samym zakupie:


OwNlPdH.jpg


QhUAwGP.jpg


Fotki z prac przy aucie:


YVBG0DN.jpg


Nz1xQb6.jpg


Zb9uMYS.jpg


IPasma5.jpg


cQvBrv6.jpg


K1tzys6.jpg


Zq0BF0y.jpg


15Kk7CX.jpg


j8o4yva.jpg



Na tą chwile zostało wymienione/zrobione:

- amortyzatory przód + tył

- regeneracja tylnych zacisków + klocki

- kompletny rozrząd

- uszczelnienie silnika

- regeneracja alternatora

- podciśnienia silikonowe

- komplet filtrów + olei + płynu chłodzenia

- ustawienie kąta wtrysku

- wiskoza ( z mojej winy... )

- dwa wahacze + zbieżność

- mycie silnika

- światła DRL


A tak na tą chwilę prezentuje się z zewnątrz:


da8fxHW.jpg


5xwl9Ab.jpg


s8xmr4D.jpg


beBumA6.jpg


qQG312H.jpg


9TQ1QUS.jpg


YAIKBD8.jpg


VesPW7T.jpg


kvs0Nly.jpg


EJ8j84P.jpg


GB9DEzJ.jpg


Zima się zbliża więc trzeba było ogarnąć temat kół zimowych, felgi z mojej S4, odmalowane proszkowo i zabezpieczone powłoką kwarcową.


ZJNvLtB.jpg


Wycieraczki mają już dość więc szybka decyzja, zmiana ramion i piór wycieraczek na AERO:


DaJ8VMX.jpg


DvbNIDy.jpg


4V1BYCb.jpg


sRNFSqt.jpg


Co do planów to z większych na pewno wydech z nierdzewki a co dalej zobaczymy :)


Na razie tyle, będę starał się aktualizować temat na bieżąco...









Opublikowano

no patrząc ma twoje s4 to ta b6 bedzie też niezle wypacykowana :naughty: ładne autko w dobrych rekach :naughty: podnosnik na zewnątrz jest mega :decayed:

Opublikowano

hej godny zakup 2.5l witamy w gronie, super wyglad kola robia robote silnik sie swieci jak psu na wiosne gratki pozdrawiam powodzenia w modzeniu

Opublikowano

Ale piękną sztukę wynyraliście. Fajne koło wpadło, prace zdecydowanie na plus!

p.s.

Jak chcesz wymienić drewniane dekory na ciemne to mam z soula :)

Opublikowano

No Gracjan zrób Staremu furę jak dla.Siebie.

Silver Be6 Kosa.

Opublikowano

Siemka z tej samej klaczy AKE 180km 2.5 TDI Quattro 2001r

audi06.JPG

audi00.JPG

Edytowane przez Arkadiusz Gierszewski

Opublikowano

Gracjan te bbs-y jakie mają parametry?

Opublikowano
  • Autor

Gracjan te bbs-y jakie mają parametry?

8.5Jx18 ET35, opony 225/40/18

Wpadły nakładki na pedały z RS4 B7:

WxWkxOH.jpg

dpdY3DC.jpg

3s6UIvT.jpg

Spryskiwacze zmienione na mgiełkowe:

sF0A7Yc.jpg

Opublikowano

Planuje takie koło na wiosnę tylko że 19"

Powodzenia w modach [emoji106]

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Dłubania ciąg dalszy...

Nowa przepływka:

G9ilFUc.jpg

Wymiana przelewów i czujnika temperatury płynu chłodzącego:

tGZQC7X.jpg

9aVgNgn.jpg

Wymiana hamulców przód - tarcze, klocki, regeneracja zacisków:

0MSJOvt.jpg

IDirJ77.jpg

EAglJQC.jpg

Założone zimówki:

EABTMUA.jpg

2A0G0Mw.jpg

Opublikowano

Dobra robota Gracjan! :good:

No i fajny ten zimowy setup :kox:

Opublikowano

Widać że dba się tutaj o tą A4:-) fajna sztuka:-)

Opublikowano

Ladna :))

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Auto jest tak zadbane ze az szczeka opada,a o komorze silnika to nie wspomne.Czysto jak na salonach...Gratuluje czasu i zapalu.Pozdrawiam

Opublikowano

Świetna sztuka :)

Opublikowano

Siemka . Ile dałeś za zestawik z RSy? ;-)

Opublikowano

czy to będzie przyszły biorca przeszczepu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.