Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logów 1.9 tdi awx 2001r. brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o analize logów, auto traci moc, wyłącza się turbo. Zrobiłem logi dynamiczne 011 008 i 003 na 3 biegu w zakresie 1200obr/min-4000obr/ min cały czas gaz wciśnięty na maksa. Przed wykonaniem loga 011 wyłączyłem i załączyłem samochód, pomiędzy 011 i 008 tak samo zrobiłem, natomiast pomiędzy 008 i 003 nie gasiłem samochodu.

Wcześniej powyminiałem już wężyki, z przepustnicy był przetarty. Zauważyłem że czasami po wyłączeniu i ponownym odpaleniu samochodu turbo się załącza. Kiedyś turbiny była prawdopodobnie regenerowana przez poprzedniego właściciela. I jedni twierdzą że auto mogło być chipowane bo jest mocne jak na ten model,

Błąd

P17965

Dodam jeszcze że czasami samochód za pierwszym razem nie odpala i nie ma na to reguły czy zimny czy ciepły.

Proszę o pomoc, jak coś źle zrobiłem to proszę również o info.

pozdrawiam

011

http://vaglog.pl/log_236071.html

008

http://vaglog.pl/log_236072.html

003

http://vaglog.pl/log_236073.html

Opublikowano

czujnik doładowania nie pracuje jak należy.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano

Przepływka nie mierzy dobrze... Zrób test z diodą bądź podmień na inną.

Opublikowano

Jesli nie macie pojęcia to po co sie udzielacie...... Masz uwalony czujnik doładowania.

Opublikowano

Potwierdzam map sensor do wymiany.

Jego numer 038906051C

Auto jest po chiptuningu

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Witam, proszę o analize logów, auto traci moc, wyłącza się turbo. Zrobiłem logi dynamiczne 011 008 i 003 na 3 biegu w zakresie 1200obr/min-4000obr/ min cały czas gaz wciśnięty na maksa. Przed wykonaniem loga 011 wyłączyłem i załączyłem samochód, pomiędzy 011 i 008 tak samo zrobiłem, natomiast pomiędzy 008 i 003 nie gasiłem samochodu.

Wcześniej powyminiałem już wężyki, z przepustnicy był przetarty. Zauważyłem że czasami po wyłączeniu i ponownym odpaleniu samochodu turbo się załącza. Kiedyś turbiny była prawdopodobnie regenerowana przez poprzedniego właściciela. I jedni twierdzą że auto mogło być chipowane bo jest mocne jak na ten model,

Błąd

P17965

Dodam jeszcze że czasami samochód za pierwszym razem nie odpala i nie ma na to reguły czy zimny czy ciepły.

Proszę o pomoc, jak coś źle zrobiłem to proszę również o info.

pozdrawiam

011

http://vaglog.pl/log_236071.html

008

http://vaglog.pl/log_236072.html

003

http://vaglog.pl/log_236073.html

wymien MAPsensor (czujnik doładowania) i wgraj serie ... wgrany program mocno obciąża turbosprężarkę.

Opublikowano
  • Autor

Witajcie, wymieniłem czujnk doładowania i turbina działa jak wcześniej, czy to mogło być również powodem że samochód czasami nie odpalał za pierwszym razem ? Bo zanim turbo działało normalnie to samochód czasami za pierwszym razem nie zapalił, jak sie czujnik juz zepsuł tak że to turbo nie działoło to auto ładnie odpalało jak i również po wymianie. Co z tym programem, ja samochodem jeźdze ponad 5 lat i zrobiłem ok 115 tys km Czy wgrywać inny sotr? seryjny.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.