Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wycieraczkami automatycznymi / czujnikiem deszczu


fileo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zakładam temat, bo chociaż pojawiają się pojedyncze wpisy to nie ma rozwiązania.

Problem dotyczy nie właściwego działania wycieraczek czasowych, sterowanych czujnikiem deszczu. Pacjent to A4 B8 lift.

Pierwsze uruchomienie - wszystko działa poprawnie. 2-4 razy zadziała poprawnie i przestaje. Przełączenie w pozycję czasową powoduje normalne działanie przez 2,3 cykle. Potem problem powraca.

Wykluczam manetkę - sygnał dochodzi

MCE09 - brak błędów.

Mała podpowiedz jest taka że w ASO w 2014 miałem wymienianą szybę (odprysk od kamienia) na oryginalną.

Czy ktoś to przerabiał?


I jeszcze pytanie. Czy czujnik jest zawsze wkładany na żel, jak to można przeczytać na forum? Bo u mnie czujnik po prostu przylega do szyby na "sucho".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czujnik jest zawsze wkładany na żel, jak to można przeczytać na forum? Bo u mnie czujnik po prostu przylega do szyby na "sucho".

Oczywiscie ze tak :hi: nr 8U0 955 609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra.

WRCLaguna jak zawsze pomocny.

Jeżeli ktoś będzie miał problemy takie jak opisane a MIAŁ WYMIENIANĄ SZYBĘ to przede wszystkim niech sprawdzi czy partacze wkleili żelik pod czujnik. Mi w ASO dali nowy komplet tylko zapomnieli o tym detalu - który paradoksalnie ma potężne znaczenie.

Jeszcze raz dzięki WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...