Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zablokowane drzwi.


fitmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim autem mianowicie, nie mogę otworzyćdrzwi kierowcy, przyjechałem samochodem do domu chcialem jechać otwieram, ciągne za klamkę i nic. Aktualnie wsiadam przez drzwi pasażera.

Udało mi się zdjąć górę tapicerki, ale dół trzyma, mam wersję cabrio.

Widzę zamek ale nie mogę nic zrobić próbowałem i z kluczyka i z pilota i od środka klamką widzę że "rygiel" odpycha klamka(otwiera), ale za drugim razem kiedy powinna otworzyć drzwi jest cisza nie otwiera.

Jeśli macie jakieś rady proszę o nie, wsiadanie drzwiami kierowcy jest uciążliwe.

Z góry dzięki.

Tyle widzę.

pe8bhxmi.jpg

pe8bhxmi.jpg


Aha jeszcze jedno kiedyś już tak miałem, wkurzyłem sie i szarpnełem kilka razy za klamkę i otworzył, drzwi chodziły aż do wczoraj.

Edytowane przez fitmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo.

Sory za pytanie, ale czy próbowałeś otwierać przekręcając kluczykiem zamek w drzwiach? trzeba zacząć od najprostszej metody. Ja miełem taki problem, ale w drzwiach pasażera. Przyczyny są różne, np. zalany modół komfortu. U mnie przyczyną była przerwana wiązka elektryczna w drzwiach, a dokładnie tam przy zawiasach, gdzie wiązka wychodzi z budy do drzwi na zgięciu. Przypuszczam, że u Ciebie będzie podobnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak robiłem próbowałem kluczem ale nic to nie dało :/

Dziwnie też lekko chodzi klamka zew. jakby cięgno spadło albo mi sie wydaje bo nie zwracałem na to uwagi, ale od środka działa bo rygiel otwiera przy pierwszym pociągnięciu bo zdemontowałem górę tapicerki i widzę zamek, ogólnie zamek i tak muszę albo wymienić albo zobaczyć bo nie odskakiwał mi ten trzpień co zamyka i przytrzymuje drzwi i musiałe go ręką zawsze wcisnąć i dopiero zamknąć(w sensie trzasnąć otwarte na oscież :) ).

Jutro będę się bawił z nim jeszcze o dam znać jak macie jakieś pomysły to proszę każda rada się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem 2 tygodnie temu ,spruboj piznacc w klamke pare razy jak nie pomoze to bedziesz rwal tapicerke jak ja ,ogolnie przewalone z tym bo tego zAmka nie otworzysz musisz rozwalac go w pyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłeś, ogólnie waliłem w drzwi dookoła klamki.

Ale niestety nic to nie dało, postaram się dzisiaj iść i ogarnąć temat, ale coś mnie rozkłada :/

Wolałbym nie rwać tapicerki:) ewentualnie jeśli to będzie konieczność, chyba że koszt u kogoś kto otwiera zamki będzie na podobnej cenie to wole zapłacić jemu.

Gdyby nie to że ona zawija się aż za zamek to już dawno by jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pol dnia walczylem,ten plastikowy boczek nie wyjdzie musialem go polamac za zagieciami ,jeb,,, taki twardy ze go z calej sily lamalem i ledwo dalem rade,mozejest jakis spec co potrafi to bez wiekszych szkod otworzyc i bylo by warto,a i dodam ze. Moj zamek mialem zjebany i nie moglem kluczykieem otworzyc bo mialem wersje angielska zamka od kierowcy .i to byl moj blad,bo pasazera sobie zrobilem wkladke a tam nie

Edytowane przez szakal222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że uda mi się jakoś otworzyć te drzwi jeśli tak to z automatu rozbieram zamek albo zamawiam drugi, plus musze podnieść drzwi o mi się opuściły.


Niestety męczyłem się wczoraj z bratek i nic wychodzi na to że zblokował się w środku i nie chce puścić, podjade dzisiaj do goscia ktory otwiera zamki itp. może jemu uda się otworzyć ten zamek.

Chyba że ktoś ma jakieś propozycję, potestuje wszystko co się da :)

Żeby był dobry dostęp do zamka to bym otworzył a tak to ciężko się do niego dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece otwierają takie zamki szybciej niż zdążysz pomyśleć. Przy okazji poproś go o naprawę/wymianę zamka :) Szkoda tapicerki i czasu straconego na jej wyrywanie z zamkniętych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak to zrobia jak nie ma na kluczyk a rygiel elektryczny ,mialem 2 sprawny zamek na stole i nie widzialem opcji otwarcia inaczej niz kluczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kluczyk ale on nie otwiera właśnie, kiedyś było coś tak robione i po tym klucz przestał otwierać tak njakby wygięte jest cięgno czy coś i za mało otwiera to :/

Do końca tyg pomęcze się na własną rękę a później jade niech mi to otworzą, jak sie uda to zdemontuje tapicerkę automatycznie i będę jeździł bez aż nie przyjdzie zamek :) lub naprawie stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest takaka pedalska sprezyna cos jak z zestawu kluczy nasadowych ,to bedziesz mial latwiej niz jabo u mnie ani sprezyny ani miejsca w zamku na nia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś o tej sprężynie że musi dobrze być wsadzona i wgl. bo klucz o kant d*py można rozwalić.

Ale do sedna :D

Otworzyłem te drzwi :) zdemontowałem tapicerke (wtyczek od zarąbania) i na razie bede jeździł tak jak sie zatnie to będe miał łatwy dostęp do zamka :) na week go wymontuje i spróbuje naprawić a jak nie to nowy zamówie.

Wsadziłem rękę od góry ile mogłem i złapałem za cały zamek, i ruszałem nim na boki przy czym otwierałem z pilota i zamykałem i tak sie bawiłem aż odpóścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biłem go wcześniej ale nie puszczał :D

A przy otwieraniu czułem że sie blokuje, i przy pociągnięciu było słychać jakby wracał na swoje miejsce i to mnie torchę naprowadziło :)

Temat można zamknąć.

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I mnie dopadl ten problem. Drzwi przednie pasazera zablokowane. Rozwalilem boczek i widze zamek. Slychac ze zamek pracuje ale nie otwiera blolady safe. Probowalem srubokretem ten plastik blokujacy podnosic do gory i otwierac klamka ale to na nic.Pytanie jak rozwalic zamek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten problem drzwi od strony kierowcy nie da sie otoworzyc czy jest jakis sposób na zdjęcie tapicerki kiedy drzwi sa zatrzasnięte? i cz jakim magik z awaryjnego otwierania jest w stanie to ogarnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...