Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakierowanie miejscowe otarć, zadrapań, rys


Cpt.Ryan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam auto z '99r które jest całe w ryginalnym lakierze. Z jednej strony to dobrze, natomiast posiada mnóstwo otarć, rys, tych delikatnych i tych do bazy a nawet podkładu które nigdy niczym nie były robione. Czy jest wśród Was lakiernik, z zawodu lub z pasji, który się zna na fachu i mi pomoże.

Jest możliwość usunięcia rys czy otarć punktowo? Dajmy na to na rogu zderzaka mam zarysowanie jakies 20/20cm. Oczywiście nie mówie o partaninie jakimś sprayem z castroramy, tylko o oddaniu tego w rece kto się zna na robocie i ma do tego dobry sprzęt. Drzwi kierowcy i pasażera mają obicia do gołej blachy, da rade również do zaszpachlować i ładnie prysnąc miejscowo, jakoś wycieniować aby nie było widać różnicy?

Kod lakiery to Y9B, bardzo żadki, więc o szukaniu częsci w kolor mogę zapomnieć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego człowieka tylko, że nie z Warszawy. Musiałbyś jechać do miejscowości Radzyń Podlaski - około 140-150km na wschód od W-wy (trasa Mińsk Maz.-Siedlce i potem odbijasz z drogi na Terespol - za Siedlcami są już znaki.) Jest tani i zna się dobrze na takiej robocie. Mi robił moją b5:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1629870430619068&set=a.1574379089501536.1073741831.100007883793871&type=3&theater

Robił mi też otarcia. Naprawdę chłopak jest ogarnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia Tobie powiem że takie zaprawki w wielu miejscach to będzie kicha i nikt za małe pieniądze się tego nie podejmie, bo przygotowywania jest tyle samo co element a kasy połowa. Lepiej całe elementy malować i na cień z sąsiednimi by zgubić ew. niedobarwienie lakieru, bo wstrzelić się na ostro to cud :D mówię tu o drzwiach do błotników bo zderzak śmiało możesz walić polówkę. Myślę że nie wyjdzie to dużo drożej a będzie Pan zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...