Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] sedan tylne tuleje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć ile tam ich jest dwie? trzeba je wybijać prawda? dużo tam jest rozkrecania? a może któryś kolega ma zdjecia jak wymieniał tylne tuleje.

Opublikowano

dwie sztuki

trzeba opuścić belkę

tulejaaa4.th.jpg

Opublikowano
dwie sztuki

trzeba opuścić belkę

Zdeniu gdzie mozna dostac ten program z rozpiska czesci itp co wkleiles?

Pozdrawiam.

Opublikowano

lmatys, w serwisie maja na kompach poinstalowane

reszta to piractwo :bicz:

:twisted:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Moze ktorys z kolegów wymienial tuleje w tylnej belce?

chodzi mi czy wystarczy opuscic tylko belke?? czy ja cala wyciagnac?

i jak z tulejami czym jak wyciagnac i czy nowe wprasowywac? czy wbijac?

moze ktorys z forumowiczow wymienial?

Opublikowano

Zdeniu gdzie mozna dostac ten program z rozpiska czesci itp co wkleiles?

Pozdrawiam.

np tu:

http://cgi.ebay.pl/ETKA-7-0-PL-DVD-VW-i-Audi-2007-NOWOSC_W0QQitemZ150104892260QQcategoryZ95133QQrdZ1QQcmdZViewItem

albo tu:

http://www.swistak.pl/aukcje/2727565,ETKA-VW-AUDI-V-7-0-DO-2007-R-PROGRAM-TUNING.html

troche zdzieraja chlopaki ale coz ;) hehe

pozdro!

Opublikowano
Witam.

Moze ktorys z kolegów wymienial tuleje w tylnej belce?

chodzi mi czy wystarczy opuscic tylko belke?? czy ja cala wyciagnac?

i jak z tulejami czym jak wyciagnac i czy nowe wprasowywac? czy wbijac?

moze ktorys z forumowiczow wymienial?

Jak nie masz warsztatu to sam nie poradzisz.

Belkę trzeba opuścić, a tuleje wprasować.

Opublikowano

I tu bardzo ważna uwaga z książki napraw, aby pod żadnym pozorem nie odkręcać wsporników tylnego zawieszenia od karoserii ,ponieważ jest wtedy konieczne wykonanie pomiarów i regulacja zawieszenia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czy istnieje mozliwosc sprawdzenia/okreslenia czy tylne tuleje nadaja sie do wymiany? wymienilem tylne amorki, ale niestety nie jestem do konca zadowolony, na bruku cos stuka (przy zaciagnietym recznym- nie stuka, wiec chyba zaciski?) ale mysle ze tuleje nie byly wymieniane od nowosci (1 wlasciciel, stary niemiec, glownie autobana) a tacho pokaze niedlugo 270 tkm. na niektorych dziurach pomimo nowych amorkow auto lekko "tlucze"? tzn wydaje sie jakby bylo troche wybite. czy moge smialo kupowac tuleje i je zmieniac? jakie orientacyjne koszta takiej imprezy? i czy duzo roboty z opuszczaniem tej belki?

Opublikowano

Podpinam się do pytania kolegi, stuki z okolicy tylnego prawego koła to może byc wybita tuleja? Jeżeli ktos wie to prosze podac koszty wymiany. Dzieki.

Opublikowano
stuki z okolicy tylnego prawego koła to może byc wybita tuleja?

Jak kopniesz z tyłu w koło i będzie się ruszać to na pewno tuleja

Opublikowano

bardzo łatwo też określić "na oko" w jakim stanie jest guma w tulei.

U mnie widać,że ma dość>>popękana i poprzerywana,można tez spróbowac odczytać date na "zegarku" gumy,jesli jest ory to sugeruje wymiane "w ciemno".

A jak koło sie buja to dzięki??!! :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.