Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam szpeca od skrzyn multitronic.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Najlepiej woj opolskie,dolnoslaskie badz slaskie

Opublikowano

Jeśli chodzi o woj. śląskie to wszyscy polecają Pana Sopę z Rybnika.

Chociaż ja osobiście z Zabrza jechałem do Bartka do Poznania (Bart-S na forum). Konkretny gość, a wiedza ogromna.

Opublikowano

Jeśli chodzi o woj. śląskie to wszyscy polecają Pana Sopę z Rybnika.

Chociaż ja osobiście z Zabrza jechałem do Bartka do Poznania (Bart-S na forum). Konkretny gość, a wiedza ogromna.

Co do p. Szopy... Kontaktowałem się w sprawie wymiany oleju. Uprzejma Pani powiedziała mi z początku, abym podał meila wtedy podeśle mi ofertę. Nie wysłali. zadzwoniłem poraz kolejny do nich odnośnie przygotowania oferty- powiedziano mi, że nie zajmują sie tym... :facepalm: Po jakimś czasie otrzymałem wiadomość SMS'em iż cena usługi taka i taka.

Co do kolegi Barta... polecam przeogromnie, fachowiec jakich mało można spotkać! Obsługą klienta można porównać do salonu mechanicznego Audi!

Ja do kolegi miałem ~350km w jedną stronę. Nie żałuję.

Opublikowano

Co do kolegi Barta... polecam przeogromnie, fachowiec jakich mało można spotkać! Obsługą klienta można porównać do salonu mechanicznego Audi!

Ja do kolegi miałem ~350km w jedną stronę. Nie żałuję.

Brakuje przycisku Lubię to :P

eskey, na pewno zadzwoń do Bartka bo przez telefon dużo pomaga (logi itp.)

Opublikowano

Polecam SYNCHROCAR w Jastrzębiu kiedyś był w Żorach gość robi tylko skrzynie biegów naprawdę zna się na swojej robocie

Opublikowano

Polecam Bartka - Bart-s. Nawet jak bym miał 400km to bym też pojechał. Przemiła osoba i FACHOWIEC do którego nie liczy się kilometrów. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń i się umawiaj.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

A mógłbym wiedzieć co robiliście u Bartka no i jakie mieliście objawy?

Bo mi przy lekkim dodawaniu gazu - podkreślam lekkim nie stanowczym - lekko szarpie autem i podskakuje mi obrotomierz tak ja na tym filmiku:

Opublikowano

A mógłbym wiedzieć co robiliście u Bartka no i jakie mieliście objawy?

Bo mi przy lekkim dodawaniu gazu - podkreślam lekkim nie stanowczym - lekko szarpie autem i podskakuje mi obrotomierz tak ja na tym filmiku:

Dzwoń do Bartka, powie Ci jakie logi zrobić i będziesz wiedział na czym stoisz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.