Treść opublikowana przez eskey90
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Witam. Acc tlraz działa raz nie. Odpalę samochód załączę acc i działa, hamuje przyspiesza. Po jakimś czasie gasnie i nie da się załączyć, jest komunikat nie wykryto czujników. Dodam że mam do wymiany czujnik pdc bo szwankuje.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam. Acc tlraz działa raz nie. Odpalę samochód załączę acc i działa, hamuje przyspiesza. Po jakimś czasie gasnie i nie da się załączyć, jest komunikat nie wykryto czujników. Dodam że mam do wymiany czujnik pdc bo szwankuje.
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Czyli potrzebuje dyfuzor z dwoma otworami polakierowany w kolor nadwozia i plaster miodu? Np z tej aukcji allegro.pl ALLEGRO.PL w ASO sprzedają plastry miodu z competition w czarnym połysku czy trzeba lakierować?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Czy do zderzaka competition da się założyć dokładkę na dwie strony z s line? Czy w ASO da radę kupić ten plaster miodu już w czarnym połysku?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Czy tylny dyfuzor w competition i s line jest ten sam i różni się tylko kolorem?
-
Nie działający PDC w A4 B8
Witam. Problem jest taki że przednie czujniki reagują gdy nawet niema przeszkody. Samochód był po lekkiej szkodzie. Gdzie szukać przyczyny?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K8FA172493
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Wlasnie do tego tez juz doszedlem na spokojnie. Mialem wlasnie ten przewod przepalony od wydechu. Tak sie skleil z izolacja wiazki ze go widac nie bylo.
-
Jaka felga 16 cali pod zacisk/tarcze 320mm?
Stalowka 16x7j et 42 + dystans 15 wejdzie pod 320?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
A to przewody wiem ktore za co odpowiadaja, tylko kostke mialem rozwalona i niewiedzialem jak piny przypasowac do nowej. Ale ogarniete
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Witam. Mam problem w b6. Nie swieci mi lewa pozycja w przyczepce. Z tego co wyczytalem to w 6 pinowej kostce modulu 6 pin to zasilanie lewej strony. A tam wogole nie mam napiecia(czarno czerwony kabel). Gdzie szukac przyczyny?
-
Montaż Haka, schemat instalacji Audi A4 B6
Blad wyskakuje na fisie. A kompa niepodlanczalem. Obojetnie jaki sterownik haka podopne to niema napiecia na 6 pinie
-
Montaż Haka, schemat instalacji Audi A4 B6
Mam ori hak. Nie mam lewej pozycyjnej. Brak napiecia na 6 pinie w kostce modułu. Gdzie szukac przyczyny?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Napewno w liczniku mam dwie szerokie i jedna jakas waskaz tego co pamietam
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Zle wpisalem. Chodzilo co jesscze powinno byc? Doczytalem ze powinien byc jakis modul od srodka przy nadkolu, no i jest. Wystarczy zalozyc ten odbiornik i powinno dzialac?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Witam. Znalazlem pod zderzakiem kostke. Jesli tam jest to musialo to kiedys chulac? Co jeszcze powinno byc zeby byl kaplet?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
https://zapodaj.net/7ffb91eaabde0.jpg.html Ok. Znajde sobie gore. Nastepne pytanie. Chce zaopatrzyc sie w taka wiazke jak na zdjeciu. Gdzie dokladnie sie wpiac? Cos tam czytalem ale nie do konca jestem w 100 procentach pewny. Dodam ze mam ori hak
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Chce zalozyc pdc tyl do b6 mam ori komplet. Trzeba zmieniac gore zderzaka na taka z otwormi czy wystarczy wywiercic?
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Ma ktos do sprzedania soczewki?
-
Pęknięty klosz bixa
Mam lampy od angola
-
Soczewki z b8 polift
w potrzebuje namiary na osobe ktora sprzedaje adaptery
-
Wymiana skrzyni GBA
Wszystko chodzi. Okazalo sie ze auto z ktorego kupilem wybieraki musialo byc po strzale i sie ciegno skrzywilo. Poprostowalem i gra ?
-
Wymiana skrzyni GBA
Drazek opiera sie na skrzyni. Da sie go wyregulowac zeby sie podniosl? Te krotkie cienkie ciegno jestvwlozony z b7 czy zostawic stare? Mechanik przelozyl cala kasete z wszystkimi ciegnami
-
Wymiana skrzyni GBA
Zmienilem skrzynie na jem i niewchodza biegi. Mechanik wlozyl wybieraki razem z lewarkiem od b7. Czy to moze byc problem ze lrek jest od b7?