Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne skakanie obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

W moim S4 4,2 od jakiegoś czasu dziwnie skaczą obroty przy jeździe na zimnym silniku

Trzymam równo gaz a on skacze delikatnie do gory a potem do dołu dziwna sprawa bo na postoju jest juz ok

Czy ktos miał taki przypadek ?

Zanieram się za podpięcia do kompa ale jak zwykle brak czasu ;(

Opublikowano

Najpierw komp, tam może pokazać przyczynę... Dopiero wróżenie z krysztalowej kuli ;-)

Opublikowano

Parę razy zaobserwowałem taką sytuację u siebie.

Żadnych błędów na kompie, a przy spokojnej jeździe (1200-1900 obrotów) czasami wskazówka faluje. Nie dużo bo w granicach 100obr +/-. Autko jedzie płynnie, żadnego odczucia tylko widać to po wskazówce obrotów. Dodam, że mam automat.

Opublikowano
  • Autor

Parę razy zaobserwowałem taką sytuację u siebie.

Żadnych błędów na kompie, a przy spokojnej jeździe (1200-1900 obrotów) czasami wskazówka faluje. Nie dużo bo w granicach 100obr +/-. Autko jedzie płynnie, żadnego odczucia tylko widać to po wskazówce obrotów. Dodam, że mam automat.

Właśnie mam tak samo

Zobaczymy czy coś pokaże komp ;)

Opublikowano

Parę razy zaobserwowałem taką sytuację u siebie.

Żadnych błędów na kompie, a przy spokojnej jeździe (1200-1900 obrotów) czasami wskazówka faluje. Nie dużo bo w granicach 100obr +/-. Autko jedzie płynnie, żadnego odczucia tylko widać to po wskazówce obrotów. Dodam, że mam automat.

Właśnie mam tak samo

Zobaczymy czy coś pokaże komp ;)

U mnie na kompie żadnych błędów.

Po wymianie oleju w skrzyni narazie nie miałem tego "problemu". Czas pokaże.

Opublikowano
  • Autor

Parę razy zaobserwowałem taką sytuację u siebie.

Żadnych błędów na kompie, a przy spokojnej jeździe (1200-1900 obrotów) czasami wskazówka faluje. Nie dużo bo w granicach 100obr +/-. Autko jedzie płynnie, żadnego odczucia tylko widać to po wskazówce obrotów. Dodam, że mam automat.

Właśnie mam tak samo

Zobaczymy czy coś pokaże komp ;)

U mnie na kompie żadnych błędów.

Po wymianie oleju w skrzyni narazie nie miałem tego "problemu". Czas pokaże.

Jeśli bedzie tak jak u ciebie 0 błędów na kompie

Dopytam się czy był wymieniony olej jesli nie to zrobie tak jak ty i sie okaże czy pomogło ;)

Nie aby było to coś strasznego te wąchania ale

Mnie to drażni jesli nie działa tak jak powinno ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sprzęgło do regeneracji

Opublikowano

Sprzęgło do regeneracji

Kolego coś ci się pomyliło.. jakie sprzęgło to nie ta bajka W TIPIE nie ma sprzegła. Pozatym regeneracja sprzegła to już wogóle bajka... To raczej się wymienia na nowe.

Objawami takich skoków może być zblizający się koniec konwertera błedów może przez spory kawałek czasu nie pokazywać aż w końcu zacznie.

Sprawdzcie błedy w skrzyni ..

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło do regeneracji

Kolego coś ci się pomyliło.. jakie sprzęgło to nie ta bajka W TIPIE nie ma sprzegła. Pozatym regeneracja sprzegła to już wogóle bajka... To raczej się wymienia na nowe.

Objawami takich skoków może być zblizający się koniec konwertera błedów może przez spory kawałek czasu nie pokazywać aż w końcu zacznie.

Sprawdzcie błedy w skrzyni ..

Oki dziś sprawdzę błędy w skrzyni czy coś jest

I dam znać wieczorkiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.