Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie płyn z zacisku


snuf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z lejącym się płynem z tylnego lewego zacisku z miejsca gdzie jest ręczny. Rozebrałem zacisk i złożyłem na nowych gumkach ale dalej się leje. Gdzie może być przyczyna?

Źle założone uszczelki na samoregulator?

umpozzyr.jpg

Czy ta uszczelka odpowiada za szczelność?

z3ln2kel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia mi sie nie laduja

Ok juz dzialaja, fakt jest jak mowi dev, mozna ta czesc dokupic za kilkadziesiat zl ew. Mozesz przelozyc z innego zacisku jak znajdziesz w dobrym stanie na czesci w cenie zlomu.

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oringi od początku mi się nie podobały ale takie dają w zestawach. Tam jeden nawet przytargałem od jakiegoś fiata (ten grubszy). Też nie pomogło. Czyli wymienić samoregulator na inny? A pasujące oringi skąd można by wziąść jak w zestawach są złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej firmy masz zestaw naprawczy. Napisz jaki to zacisk jest dokladnie jaka wielkowc tloczka ktorynrok audi? Albo w skrocie jak masz a4 b5 z podpisu to podaj tylko tloczek 38 czy 41mm? Zacisk rozumiem Lucasa?

Edytowane przez Tominator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę w necie i żaden z producentów zestawów naprawczych które mam nie podaje ich jako pasujące do moich zacisków.

Jutro zakupie inny zestaw, mechanizm zostawię ten sam i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw na tylne zaciski do vw golfa 4

W zestawie jest lepszy oring oraz zewnetrzne uszczelnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie. Mam założone dwa inne zaciski na tył: prawy jest alu, lewy ten z którym mam problemy jest żeliwny. Czy nie będę miał problemów z kupnem klocków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Który oring zakłada się na mechanizm ta mniejsza czy to trochę wiekszą. Jeśli ta wiekszą to do czego jest ta mniejsza?

Bo zacząłem sie zastanawiać że zakładając ten wiekszy/grubszy oring może nie dokładnie wpasowalem go w cylinderek.

Edytowane przez snuf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy Oring na trzpien od wkladu a ten wiekszy do wewnatrz mechanizmu w tloczku.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten sam problem cieknącego zacisku, wymieniałem obydwa zestawy naprawcze ale cieknął jeden po wymianie ciekna obydwa właśnie z tyłu od strony ręcznego właśnie wydaje mi się że oring który nachodzi na trzpień wkładki jest za cienki mam ten sam problem co snuf że ośka jest skorodowana, zapewne ma to też wpływ na to że cieknie, a jeszcze jedno pytanie w zestawie naprawczym po.xo jest simering ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zły zestaw,  musisz kupić AutoFren D4468

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dev napisał:

Masz zły zestaw,  musisz kupić AutoFren D4468

Mam zestaw autofren D4083, niby wizualnie jak patrzyłem to zestaw wygląda tak samo w moim jest więcej o ten simering właśnie a jeszcze są zestawy D4532 i D4458 i czym one się różnią..? 

Edytowane przez kmasnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kmasnica napisał:

Mam zestaw autofren D4083, niby wizualnie jak patrzyłem to zestaw wygląda tak samo w moim jest więcej o ten simering właśnie a jeszcze są zestawy D4532 i D4458 i czym one się różnią..? 

Różni się w sumie opakowaniem jeszcze ten D4468 i gumkami od prowadnic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...