Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach


tom747

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam a4 od kilku miesięcy i pierwsza awaria.

Zgasł wyświetlacz umiejscowiony po środku zegarów. Samochód jeździ bez problemów ale nie widzę żadnych wskazań i komunikatów :(

Czy ktoś może powiedzieć czy on jest robieralny czy trzeba wymienic cały licznik?

Czy to bardzo kłopotliwe i wymaga kodowania przez ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wbijam taki temat bo nie widzę by miał ktoś taki problem a na mnie akurat padł może mi ktoś doradzić bo prawdopodobnie jeśli się spalił to dużo roboty Z imobilajzerem czy może to być tylko mała awaria bezpiecznika miał ktos Z was taki problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wbijam taki temat bo nie widzę by miał ktoś taki problem a na mnie akurat padł może mi ktoś doradzić bo prawdopodobnie jeśli się spalił to dużo roboty Z imobilajzerem czy może to być tylko mała awaria bezpiecznika miał ktos Z was taki problem...

A jakies błedy sa ? masz kompa /

W B8 imobilajzera nie ma w liczniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wbijam taki temat bo nie widzę by miał ktoś taki problem a na mnie akurat padł może mi ktoś doradzić bo prawdopodobnie jeśli się spalił to dużo roboty Z imobilajzerem czy może to być tylko mała awaria bezpiecznika miał ktos Z was taki problem...

A jakies błedy sa ? masz kompa /

W B8 imobilajzera nie ma w liczniku :wink:

nie ma żadnych błedów wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na przycisk RESET cos reaguje ?

nic poprostu wogole nie swieci Zegary normalnie funkcjonują a wyswietlacZ nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ktoś może powiedzieć czy on jest robieralny czy trzeba wymienic cały licznik?

Czy to bardzo kłopotliwe i wymaga kodowania przez ASO?

zarowno licznik jak i LCD sa rozbieralne

jezeli bedziesz chcial zmieniac caly zegar, to potrzebna wizyta w ASO lub u kogos kto zdejmie ochrone komponentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć czy on jest robieralny czy trzeba wymienic cały licznik?

Czy to bardzo kłopotliwe i wymaga kodowania przez ASO?

zarowno licznik jak i LCD sa rozbieralne

jezeli bedziesz chcial zmieniac caly zegar, to potrzebna wizyta w ASO lub u kogos kto zdejmie ochrone komponentu

Dzięki,

To prawda licznik jest rozbieralny, chociaż wg. ASO wymaga wymiany w całości koszt nowego licznika ponad 2 tys plus wgranie komponentów tylko w ASO.

Jeżeli chodzi o uzywany to trudno trafic ten sam model i dodatkowo wymaga wgrania komponentów tylko w ASO.

Udało mi się wymienić sam wyświetlacz - jeżeli chodzi o model B7 to znalazłem na forum polecaną firmę Aceef - koszt ok 350 zł ale niestety nie specjalizują sie jeszcze w B8.

W B8 zleciłem wymianę wyświetlacza tej firmie http://naprawalicznikow.pl/contact/. Wysłałem do nich licznik kurierem w piatek, we wtorek był u mnie (2 lata gwarancji na wyświetlacz), koszt spory bo 700 zł plus kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak że miga mi podświetlanie ....cześciowo predkościomierza (dwa pierwsze segmenty), temperatury wody i czasem poziomu paliwa....taka dyskoteka...czy ledy/oświetlenie blatu jest może na jakiejs taśmie/wtyczce gdzie mógłby brak dobrego styku. czasami jak sprzedam liścia w daszek zegarów to pomaga na chwile. Reszta działa wzorowo....tylko białe podswietlenie generuje problem....o ile w dzien to jest srednio zauwazalne to jak się wraca wieczorową porą to wkurza i rozprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...