Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta guma - mocowanie sprężyny, przód (H&R)


johny_bravo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam mały problem, kilka dni temu usłyszałem stuk podczas ruszania. Przednie, prawe koło. Zdarzyło się raz więc nasłuchiwałem dokładniej i okazało się, że stuka również przy hamowaniu i skręcaniu na postoju. Sprawdzałem dokładnie i wychodzi, że to sprężyna się rusza ?! dokładnie, jej górne mocowanie. Ta guma jest pęknięta, zgnieciona i sprzeżyna wystaje poza jej obrys...

Szukałem w etce ale nie znalazłem nr tej górnej gumy w której siedzi sprężyna, podpowie ktoś czego mam szukać ?

Ważna rzecz, samochód jest na kompletnym zawieszeniu H&R i tu drugie pytanie, czy ta guma jest taka sama jak w seri, bo nie pamiętam czy obwód sprężyny u góry jest taki sam.

Poniżej zdjęcie jak to wygląda.:

http://fs5.directupload.net/images/151108/xt7zpxnv.jpg

Wielkie dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poduszka amora ... kolego a powiedz mi czy jak np ruszasz 1,2,3 to jest stuk przy zmianie biegów ? mam podobny problem ale lewa strona i na szarpakach cisza a nie patrzyłem właśnie na poduchy kurde to by było to ..przenosi stuk tak jakby na tył samochodu po podłodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak to nie jest poduszka... To kawałek gumy, który jest w zwrotnicy. Nie występuje sama ta guma jak się okazuje... Zobaczę w czwartek, będę wyciągał wszytko.

A odnośnie stuków. Tylko w tych przypadkach o których pisałem. Przy zmianie biegów cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...