Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienia lusterek audi a4 b6


pawelp1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, otóż próbując ustawić lusterko lewe boczne odbywa się regulacja prawego lusterka i odwrotnie, jak to mogę zmienić, działanie otwieranie/zamykanie szyb jest w porządku problem tylko z tymi lusterkami bocznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co udało mi się ustalić, a nie zabardzo czytam schematy to regulacja lusterek odbywa się po can'ie (poprzez silniczek szyb w drzwiach kierowcy), ale proszę kogoś mądrzejszego, aby mnie poprawił lub potwierdził moje przypuszczenia:

dahdkqap.png

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że masz zamienione przewody w przełączniku lewego z prawym lusterkiem

Musisz zdjąć boczek i zobaczyć przewody idące z przełącznika do modułu w drzwiach czy przypadkiem nie ma tam jakiegoś miszmaszu

(może sam przełącznik jest od innego modelu?)

Miałeś tak od początku czy samo się pochrzaniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli faktycznie moje przypuszczenia co do tego, że sterowanie luster odbywa się po can to we wiązce nie ma czego szukać, bo nie znajdziemy tam żadnych kabli związanych z poszczególnymi lusterkami (L lub P) i nie ma co w niej (wiązce) zmieniać. Myślę, że najlepiej byłoby podmienić "dżojstik" na jakiś inny 100% sprawny.

Ewentualnie, choć tego nie jestem też pewien, ale należało by sprawdzić czy silniczki od szyb nie są przypadkiem od anglika i z tego powodu są takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE CAN ??? Lewe lusterko jest sterowane rezystancją z przełącznika obrotowego nie ma tam żadnego sterowania CAN

Dopiero prawe lusterko dostaje sygnały po CANie z lewego modułu drzwi . Problem jest w przełączniku lub w module drzwi lewych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE CAN ??? Lewe lusterko jest sterowane rezystancją z przełącznika obrotowego nie ma tam żadnego sterowania CAN

Dopiero prawe lusterko dostaje sygnały po CANie z lewego modułu drzwi . Problem jest w przełączniku lub w module drzwi lewych

dzięki za sprostowanie, tak jak pisałem na schematach się znam tyle o ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem już tak od samego początku lecz skupiałem się na innych rzeczach a to mi wsumie tak bardzo nie przeszkadzło ale teraz chciałbym zrobić z tym porządek bo mam do wymiany tez przyciski od regulacji szyb więc przy okazji może popatrzyłbym na te lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...