Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doświadczenia z zamianami aut?


Porter3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zdarzyło Wam się kiedyś nie sprzedawać, ale zamienić autami (gdzie ewentualnie wystawialiście zamianę) ?

Ciekawi mnie, dlaczego ktoś chce zamienić. Bo nie może sprzedać i "szuka jelenia" ?

Macie w tym jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie jak zostawiasz auto w rozliczeniu ,to cenę masz zaniżoną za swoje i np komis zarabia na twoim i na tym który bierzesz od nich,kiedyś chciałem zrobić taki myk ,ale cenę jaką zaproponował mi za auto była śmieszna, sprzedałem w tydzień pierwszemu klientowi za cenę jaką chciałem,bo było naprawde zadbane i nie było się czego czepnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem mégane coupé i wziąłem audi a4 w kombi, dopłaciłem 1000zl, meganka była na wykończeniu, a audi miało silnik 2.6 i mały wyciek, dlatego długo stała u niego, skorzystałem na tym, bo pojezdzilem audi 2 lata, a gość po 1,5 roku sprzedał meganke z bardzo obniżona cena, w audi sie nic złego nie działo, wszystko wymieniałem na czas i było pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać auto w dzisiejszych czasach jest trudno więc niektórzy chcą się zamienić. Niektórzy jednak zdecydowanie szukają jeleni bo wiele razy odzywa się ta sama osoba i próbuje bardzo długo zamienić się za swój pojazd. Często jest to niezły trup którego nikt nie chce kupić więc bądźcie ostrożni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Miałem 2oferty za moją a6 c6

Jedna oferta zamiana z 5aut(peugeot 307,mercedes cl,audi a3 ,BMW seri3 i jakieś tam jedno autko które juz nie pamietam ) za jedna moja

druga to zamiana za passata 2010 roku za moja , tyle ze moja była za 50tys a passat według allegro 30 maks warta.

Moje autko zdecydowanie zostało ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...