Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] QUATTRO,BOSS MOJA PIERWSZA PRZYGODA Z AUDI :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)


Jakies 3 tyg temu udało mi się zamienić poprzednie auto (citroen c4 2007r 1.4b) na właśnie B6 AKE QUATTRO KOMBI.



Niestety ubogie wyposażenie : tj. m.in brak tempomatu czy chociażby pełny FIS..


no cóż auto kupiłem z myslą o modach wiec będzie co robic..



Wizulanie w przyszłości (po zimie) gwint + 18''Sline polerowane.


Renowacja chromów


przyciemnienie wszystkich szyb


pakiet Sline



to tak na początek.



Jednostka napędowa w świetnej kondycji. od razu po zakupie wymienione wszystkie plyny filtry oleje, a także komplety rozrząd.



A tak to wygląda:



http://s15.postimg.org/ub3in0h17/20151112_134235.jpg


http://s8.postimg.org/r1jjigpqt/20151112_124015.jpg​


http://s4.postimg.org/kx3y00twt/20151112_123923.jpg​


http://s3.postimg.org/48awxd9pv/20151112_123911.jpg​


http://s15.postimg.org/d9ogq56bf/20151112_123939.jpg​


http://s9.postimg.org/7r0cps4yn/20151112_123953.jpg​


http://s21.postimg.org/4swkyl89j/20151112_123934.jpg​





Pozdrawiam :)


Opublikowano

troszkę słabo z wypasem... a co jest z Tą twoja wycieraczka z tyłu ?

Opublikowano
  • Autor

mechanizm od momentu kupna nie działa. niebawem znajde troche czasu i usune wszelkie usterki..

no niestety wypasu nie ma.. Ale SKÓRKI już w drodze :)

Opublikowano

Miałem kiedyś podobna b6:-) oby służyła:-) wygląda fajnie :-) ja zmieniłbym napewno kola:-) jakie skóry kupiłeś?

Opublikowano

jak niedziała Ci mechanizm to ściągnij całkiem wycieraczke, kup zaślepke i po sprawie ;)

Opublikowano

albo mi sie wydaje albo przod wyje... xenon w tych autach slabo swieci a h7 to juz calkiem porażka ... skora dla mnie zawsze bedzie minusem :D ale kto co lubi w lecie sie przyklejac w zimie odmrazać :D

Opublikowano
  • Autor

albo mi sie wydaje albo przod wyje...

????? mozez jasniej?? :)


albo mi sie wydaje albo przod wyje... xenon w tych autach slabo swieci a h7 to juz calkiem porażka ... skora dla mnie zawsze bedzie minusem :D ale kto co lubi w lecie sie przyklejac w zimie odmrazać :D

nie rozumiem co z tym przodem ? co z nim nie tak??


jak niedziała Ci mechanizm to ściągnij całkiem wycieraczke, kup zaślepke i po sprawie ;)

gdzie taka kupie?? nie zacieka?

myslalem bardziej by usterke NAPRAWIC, lecz bez wycieraczki bedzie to lepiej chyba wygladALO ;)


Miałem kiedyś podobna b6:-) oby służyła:-) wygląda fajnie :-) ja zmieniłbym napewno kola:-) jakie skóry kupiłeś?

kupilem taki zestaw

http://allegro.pl/audi-a4-b6-avant-fotel-fotele-kubly-skora-kanapa-i5111988904.html

dostalem za fajna kase i sie skusilem :)

Opublikowano

Że jest wyżej niż tyl :)

Opublikowano

Oby się zdrowo chował.

Opublikowano
  • Autor

jest róznica minimalna.. na wiosne dostanie już 18'' wiec się okaze jak to będzie stało..


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/338120-system-bose-a-ori-radio-brak-sygnalu-lewa-strona/

A CZY W ​TYM TEMACIE MI POMOZECIIE??? ZERO ODPOWIEDZI..

Opublikowano

Kolor ładny, ale te koła trochę psują. Skórki ładne szkoda, że nie kubełki ale przynajmniej będzie się łatwiej wychodzić :D Pozdrawiam i do zobaczenia pewnie na drodze.

Opublikowano
  • Autor

Kolor ładny, ale te koła trochę psują. Skórki ładne szkoda, że nie kubełki ale przynajmniej będzie się łatwiej wychodzić :D Pozdrawiam i do zobaczenia pewnie na drodze.

na żywo kolo wyglada dobrze naprawde, ale za male bo 17'' bede chcial sprzedać jak co.. :) kubelki do sporta, a gdzie w moje skromne 180 km... no pewnie do zobaczenia,

Pozdro :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.