Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osłona prowadnic fotela A4 B6


fazi505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje numer osłony prowadnic fotela do A4 B6 fotel w pełni elektryczny.

Osłony od zwykłych foteli (naleśnik 8E0 881 348 D i 8E0 881 347 D ) niestety nie pasują.

Ktoś pomorze ?

Dzięki i pozdrwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z takimi informacjami ogulnymi jak podajesz to jest szukanie po omacku ani profil nie uzupełniony ..ani rocznik nie podajesz ani nie wiadomo o którą osłone ci chodzi ...patrz ile tego jest i określ sie konkretnie Moze uda się coś znaleźć.. ;)

ywnr5gg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup do elektrycznych w serwisie, to spory wydatek, przerabiałem to kilka lat temu :wink:

Ostatecznie z manualnych nie podeszły mi tylko te od strony tunelu... resztę da się, założyć, chociaż jak ktoś jest pedantem takie rozwiązanie go nie zadowoli.


Uzupełnij kolego profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup do elektrycznych w serwisie, to spory wydatek, przerabiałem to kilka lat temu :wink:

Ostatecznie z manualnych nie podeszły mi tylko te od strony tunelu... resztę da się, założyć, chociaż jak ktoś jest pedantem takie rozwiązanie go nie zadowoli.

Uzupełnij kolego profil.

Witam, faktycznie moje zaniedbanie sam posiadam A4 B7 (profil uzupełniony) , ale fotele skórzane w pełnej elektryce nabyłem od B6 rocznik 2004 więcej danych nie posiadam. Jak będzie potrzeba to rozbiorę jeden z foteli i może odszukam numer części ? tylko w którym miejscu fotela szukać. Rozbieranie takich rzeczy skutkuje zawsze połamaniem jakiegoś plastiku.

Zakup do elektrycznych w serwisie, to spory wydatek, przerabiałem to kilka lat temu :wink:

Ostatecznie z manualnych nie podeszły mi tylko te od strony tunelu... resztę da się, założyć, chociaż jak ktoś jest pedantem takie rozwiązanie go nie zadowoli.

Uzupełnij kolego profil.

Witam, faktycznie moje zaniedbanie sam posiadam A4 B7 (profil uzupełniony) , ale fotele skórzane w pełnej elektryce nabyłem od B6 rocznik 2004 więcej danych nie posiadam. Jak będzie potrzeba to rozbiorę jeden z foteli i może odszukam numer części ? tylko w którym miejscu fotela szukać. Rozbieranie takich rzeczy skutkuje zawsze połamaniem jakiegoś plastiku.

Zdobyłem VIN z maszyny z której pochodzą fotele WAUZZZ8E93A278943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał trochę czasu, podam Ci numery. Ale tak jak napisałem z używkami bardzo ciężko, a w serwisie to koszt kilku stówek. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych

Ja zamontowałem osłony prowadnic od A6 C6 o nr 8E0881347E (4 szt) oraz 8E0881348E (4 szt) + nakładki 4F0881672A (4 szt). Co prawda mam fotele od A6 ale wydaje mi się że nowsze fotele (od B7) też mają taką prowadnicę. W załączeniu zdjęcia prowadnic i samych zaślepek. W B6 pozostaje jeszcze zaślepienie otworów po starych spinkach. Na przód i na tył idą te same osłony (po przekątnej).

IMG_20170711_190151.jpg

IMG_20170711_190415.jpg

IMG_20170711_190456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...