Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 BRB - Zwykły Szarak :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po długiej i ciężkiej pracy na pokład wpadły bixy [emoji3]na samopoziom muszę jeszcze chwilę zaczekać, gdyż zabrakło czasu, sił i chęci na montaż czujnika z tylu. Zapadła więc decyzja, że kontynuacja modu nastąpi wraz z montazem zaciskow na tył. Jutro jakieś fotki się pojawia, a na teraz pytanie.

Prawa lampa po zapaleniu gaśnie, po ponownym odpaleniu znowu gaśnie po chwili.. dopiero za 3-4 razem działa normalnie.. gdzie może być problem? Zarnik? Przetwornica? Czy za mały przekrój przewodu na oryginalnym pinie z ASO? W lewej lampie piny nie oryginalne, większy przekrój przewodu i świeci cały czas... ktoś zna rozwiązanie?

d605e05e7b6c06b8335a16c8a1c0dc08.jpg

Mam problem z żółtym zaciskiem. Bo jaki był ładny, to teraz jest taki brudny z klocka. Wiem że jest o tym temat, ale dużo tam opini, więc może wypowie się ktoś kto ma jasne zaciski, jaki klocek kupić żeby nie brudzilo tak bardzo...?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kendi~

Opublikowano

Dzisiaj po długiej i ciężkiej pracy na pokład wpadły bixy [emoji3]na samopoziom muszę jeszcze chwilę zaczekać, gdyż zabrakło czasu, sił i chęci na montaż czujnika z tylu. Zapadła więc decyzja, że kontynuacja modu nastąpi wraz z montazem zaciskow na tył. Jutro jakieś fotki się pojawia, a na teraz pytanie.

Prawa lampa po zapaleniu gaśnie, po ponownym odpaleniu znowu gaśnie po chwili.. dopiero za 3-4 razem działa normalnie.. gdzie może być problem? Zarnik? Przetwornica? Czy za mały przekrój przewodu na oryginalnym pinie z ASO? W lewej lampie piny nie oryginalne, większy przekrój przewodu i świeci cały czas... ktoś zna rozwiązanie?

d605e05e7b6c06b8335a16c8a1c0dc08.jpg

Mam problem z żółtym zaciskiem. Bo jaki był ładny, to teraz jest taki brudny z klocka. Wiem że jest o tym temat, ale dużo tam opini, więc może wypowie się ktoś kto ma jasne zaciski, jaki klocek kupić żeby nie brudzilo tak bardzo...?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jak nie chcesz żeby syfiło felgi to kup klocki jurid white

Opublikowano

Apropo lampy w moim przypadku dzialo sie tak samo, okazalo sie ze byl zarnik do wymiany :)

Najlepiej zamien stronami same zarniki, a bedziesz wiedzial co jest w Twoim przypadku :) Powodzenia :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po długiej i ciężkiej pracy na pokład wpadły bixy [emoji3]na samopoziom muszę jeszcze chwilę zaczekać, gdyż zabrakło czasu, sił i chęci na montaż czujnika z tylu. Zapadła więc decyzja, że kontynuacja modu nastąpi wraz z montazem zaciskow na tył. Jutro jakieś fotki się pojawia, a na teraz pytanie.

Prawa lampa po zapaleniu gaśnie, po ponownym odpaleniu znowu gaśnie po chwili.. dopiero za 3-4 razem działa normalnie.. gdzie może być problem? Zarnik? Przetwornica? Czy za mały przekrój przewodu na oryginalnym pinie z ASO? W lewej lampie piny nie oryginalne, większy przekrój przewodu i świeci cały czas... ktoś zna rozwiązanie?

d605e05e7b6c06b8335a16c8a1c0dc08.jpg

Mam problem z żółtym zaciskiem. Bo jaki był ładny, to teraz jest taki brudny z klocka. Wiem że jest o tym temat, ale dużo tam opini, więc może wypowie się ktoś kto ma jasne zaciski, jaki klocek kupić żeby nie brudzilo tak bardzo...?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jak nie chcesz żeby syfiło felgi to kup klocki jurid white

A jaka cena za te klocki tak mniejwiecej?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Napisz do Adama - kolega z forum

https://hamulcesklep.pl/k/tarcze-hamulcowe?gclid=CPqZ_syerscCFckLcwodOUgIeQ


Tylko z mojego doświadczenia uważam ze te klocki gorzej hamują . Miałem takie i zmieniłem na ferodo premier .

Opublikowano

Nie boisz się o brak spryskiwaczy reflektorów? Sam ciągle myślę o bixach ale jak narazie brak kasy na full komplet

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie myślę o tym, będę się martwił jak się doczepi ktoś.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

dcdc659c8fb4fa300e6d8410a5ed8f84.jpg

Widział ktoś kiedyś coś takiego na żywo? Możecie coś powiedzieć o tym? Albo jakieś lampy Led z c6, tylko takie które warto kupić, albo zrobić :)

Opublikowano

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z lampami jednak sobie dam spokój.. istnieje jakiś ciekawy grill, ale do zderzaka zwykłego? Lampy mam czarne, więc chciałbym pozbyć się chromu, a zaatakować w czerń. Ktoś coś? Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Więc kolejny krok do przodu wykonany. Mianowicie był już wcześniej hamulec przód to teraz pojawił się też tył. Wpadło 300mm od s4 :D

f94473ada55e49db3455aecad3c08a7c.jpg

cdc281dae969ccc901f686c6de4bc9c1.jpg

5737445470eed9b1e212599dc914f690.jpg

Czas myśleć co dalej będzie się zmieniało :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie boisz się o brak spryskiwaczy reflektorów? Sam ciągle myślę o bixach ale jak narazie brak kasy na full komplet

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Kolega cysiek18 ma racje...

Możesz mieć problem przy przeglądzie albo podczas kontroli drogowej.

Edytowane przez soyer83

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bix to fantastyczna sprawa. Jeden z lepszych modow w aucie :) co do strachu, to już wszystko za mną, dowód zabrany, policjant, a raczej pies który szukał gdzie się dało znalazł po 10 minutach oglądania samochodu. Teraz zamontowane pseudo-spryski, jak będzie kasa kiedyś to pójdzie nowy zderzak i zrobi się to jak należy. W między czasie wpadł u mnie nowy grill i czekam na nową szybę do auta i rezamy dalej. Jest ktoś to załatwia schematy do b7?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.