Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BRB - Zwykły Szarak :)


Kendi~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od roku jestem posiadaczem a4 b7 1.9tdi. Nie pokazywałem wcześniej, bo wychodziłem z założenia, że narazie bieda w niej jest, ale przydało by się kilka dobrych porad, więc "wychodzę" na światło dzienne.

Dodatkowego wyposażenia brak, mocy brak - mówiąc krótko mam pole do popisu przy modach ;)




Plany na mody:


Zawieszenie Eibach -35mm - ZROBIONE :D


Zawieszenie Gwintowane

Dystans na kołach tył 15mm - ZROBIONE :D


Felgi Lato 18"

Nagłośnienie BOSE - ZROBIONE :D

Radio RNS-E


Wycieraczka tył Audi Q5 - ZROBIONE :D

Delikatna ściema szyb przednich


Hamulce 320/288 - PRZÓD ZROBIONY


TYŁ ZROBIONY NA 300mm


Lampy bi-xenon - ZROBIONE


Wyrzucic EGR


FMIC


Większy świstak


Wydech od 2,5 TDI


Napęd quattro


Wydejniejsze pompki


Pakiet s-line zewnętrzny


Pakiet s-line wewnętrzny


Dokładka cupra - ZROBIONA



Generalnie plan jest taki żeby zrobi silnik, a później kombinować żeby wyglądał ładniej.

Z takich spraw bierzących to pojawił się nowy wielowahacz i już są kompletowane graty na kolejne zmiany.

Po zakupie:

2v9swew.jpg

b5jrwg.jpg

Kilka zmian weszło i na takiem etapie się zatrzymało:
voq3go.jpg

nfr71y.jpg

mk96cz.jpg

24wxzjb.jpg

25atfdh.jpg

a4c2016bb93ef7d5f73d6ba0f41ae8b2.jpg

Mam nadzieję że mogę liczyć na Wasze wsparcie techniczne i rady na dalsze zmiany :)

48724cc68c295ff3dfc197b204e57bcf.jpg

1d041e986ea69fae9e8d03abab6d5a04.jpg

Edytowane przez Kendi~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foty środka. Co zmieniałeś cały system bose czy tylko sam sub i głośniki ? Jest duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był jakiś wymysł szatana, bo wszystkie głośniki były podpiete pod dwa przednie :) teraz wymienione głośniki, pojawił się wzmacniacz i sub. Foto środka wrzucę wieczorem ;)

Edytowane przez Kendi~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od roku jestem posiadaczem a4 b7 1.9tdi. Nie pokazywałem wcześniej, bo wychodziłem z założenia, że narazie bieda w niej jest, ale przydało by się kilka dobrych porad, więc "wychodzę" na światło dzienne.

Dodatkowego wyposażenia brak, mocy brak - mówiąc krótko mam pole do popisu przy modach ;)

Po kupnie denerwowało mnie że stoi jak koza, więc wpadły sprężyny eibach -35mm,

później wygląd dziewicy, więc dystans na koła tył po 15mm na stronę i chyba jeszcze troszkę mało ;)

Wpadło BOSE, żeby dźwięk był lepszej jakości i pakiet światło w drzwi przednie (na tył chcę razem z elektryką wsadzić)

Plany na mody są, pewnie wszystko powoli będzie się zmieniać, co do kolejności do czas pokaże..

Napewno przyszedł czas na wielowahacz i heble z tyłu, więc pewnie przód też wejdzie coś większego :)

Muszę wygrzebać jak wyglądało po zakupie, ale na chwile obecną wygląda tak:

voq3go.jpg

nfr71y.jpg

mk96cz.jpg

24wxzjb.jpg

25atfdh.jpg

Opinie i sugestie mile widziane ;)

Witaj!

Ładna sztuka :D

Końcówki wydechu ładne wrzuć!

Z mocą planujesz coś modzić?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nima :decayed: rozleciała się tylna wycieraczka? Zapodaj to: http://allegro.pl/negotti-ramie-wycieraczki-tyl-pioro-audi-q5-2008-i5768712509.html Dobrze sciera i znacznie lepiej wygląda (jak za tą cenę jakość super). Z wydechem nie cuduj... więcej kuni z tego nie będzie. Lepiej chipa zrobić :wink:

Maluch ma kapcia z tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczka zdjęta, bo czekam na tą z q5.

A co do mocy, to jeszcze czekam aż zimą minie, plan jest grubszy niż tylko program.. generalnie wydech, FMIC, turbo Gtb, egr-out, więc już pod 200 będę celowal, ale to jeszcze trochę czasu mi potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce Was załamac ;) musicie zaczekać do weekendu, wyjechałem w delegacje na tydzień i auto zostało w domu ;)


A więc wracamy do gry..

Wiem że chwile mnie nie było tutaj i dalej nie ma fotek ze środka, ale w tym czasie miałem trochę zamieszania w pracy i musiałem sobie odpuścic.

W między czasie wpadła wycieraczka z q5 do tyłu, zaciski przednie zostały pomalowane ( fotki dopiero jak będą na aucie w przyszłym tygodniu)

Tylne miałem wkładac, ale jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to wstrzymam się jeszcze chwile, zaoszczędzę trochę $$ "czasu" i wejdzie juz hamulec z S4.

Teraz zbiera się nowa kolekcja gratów i kolejne zmiany już niedługo się pojawią :)

btw. zmiana hamulców = zmiana płynu hamulcowego, polecacie coś konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce Was załamac ;) musicie zaczekać do weekendu, wyjechałem w delegacje na tydzień i auto zostało w domu ;)

A więc wracamy do gry..

Wiem że chwile mnie nie było tutaj i dalej nie ma fotek ze środka, ale w tym czasie miałem trochę zamieszania w pracy i musiałem sobie odpuścic.

W między czasie wpadła wycieraczka z q5 do tyłu, zaciski przednie zostały pomalowane ( fotki dopiero jak będą na aucie w przyszłym tygodniu)

Tylne miałem wkładac, ale jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to wstrzymam się jeszcze chwile, zaoszczędzę trochę $$ "czasu" i wejdzie juz hamulec z S4.

Teraz zbiera się nowa kolekcja gratów i kolejne zmiany już niedługo się pojawią :)

btw. zmiana hamulców = zmiana płynu hamulcowego, polecacie coś konkretnego?

ATE Typ 200 lub SL6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj przyszły lampy. Będzie bix, szkoda że nie sekretny, ale jakoś to przeżyje. Długo nie czekając lampy przeszly operacje. Komplet gratów do samopoziomu też już jest i teraz trochę czasu wolnego i będzie montaż.

e29689da250a5aeed1a5f5da8b94f99d.jpg

e4075a55103ed3d0225ba7879f8d3c84.jpg

1657f8612dc7a361dc6f14b6d565516d.jpg

f79f6821dd7e5d6ffe099cfcb536c3fa.jpg

dd86dd629252856c5893b5ffbaf5c4d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, ale nie miałem białego, a bez szkła mi się nie podoba.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

A wiec wczoraj w nocy pojawiły się zaciski, narazie tylko przód, bo tył poszedł do malowania dopiero

59ab3c09b2e8b8dd7c6889e8b935e6c5.jpg

a4016c29fc73f699823bb0222d74d6a2.jpg

Niestety lampy jeszcze nie, zabrakło części a w środku nocy ciężko było cokolwiek zdobyć, więc auto poskladane i kolejne podejście za tydzień :)

Pilnie potrzebne blaszki do zacisku na przód!! Ktoś, coś ma?

Kolejna zmiana w nudny sobotni wieczór. Teraz trzeba się zastanowić czy pasują felgi i czy zostawić.

f823ee579c3aaf03ece04e4021638772.jpg

ca5b058c47b00690d1edf225bbffcb57.jpg

ca3e6d094b82d8604cc2d2bb11d57ff2.jpg

I długo oczekiwane zdjęcia wnętrza:

fb6c33a59860d99d3a21739e03061a9d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko rozkleić lampy ? Jakieś podpowiedzi ? :)

Prosty temat, albo opalarka, albo piekarnik. Jeśli piekarnik to musisz z niej wszystko wyjąć co metalowe, dlatego lepiej opalarka, grzać i powoli rozchylac jakimś srubokretem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...