-
Problem z bixem
Witam Panowie. Mam problem z lampami bi xenon skretny, ktorego najprawdopodobniej nabawilem się dzisiaj. Auto oryginalnie było wyposażone w normalne lampy, 2 lata temu zostały one zmienione .. Do tej pory miałem problem z poziomowaniem, awaria czujnika przód, został wymieniony i problemu nie było aż do dziś. Zauważyłem że lampy po załączeniu schodzą dół boki i gora, ale nie pracują tak jak wcześniej "maja ograniczenia". Dokładnie chodzi mi oto że xenon zatrzymuje sie na pewnej wysokosci i drży. Tak jakby miał pójść do góry ale coś go trzyma. Problem obie lampy. Czy ktoś wie co i może chodzić ?
-
[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie reflektorów
Witam Panowie:) Mam delikatny problem z moimi lampami, xenonki. Błędy na fisie brak gdy odpalam auto lampy schodzą dół boki i w górę tylko wcześniej lampy "pracowaly" lepiej. Tzn w tym sensie że były bardziej ruchome. Teraz sie pala ale "głupieja" i walczą gora dol, drgaja delikatnie w gore i w dol
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Apropo lampy w moim przypadku dzialo sie tak samo, okazalo sie ze byl zarnik do wymiany Najlepiej zamien stronami same zarniki, a bedziesz wiedzial co jest w Twoim przypadku Powodzenia
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Tu masz pieknie wszystko opisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/165449-montaz-i-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-bixenon-skretny-nie-skretne/page-1 osobiscie przerabialem ten temat, bi xenon skretny - efekt powalajacy
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Szkoda ze zlot w marcu :/ do Bukowiny mam nie cale 20 km, chetnie bym wpadl poogladac wasze cacka forumowicze ☺ ale moja obecnosc jest pod wielkim znakiem zapytania. poki co zima dopisuje, nie zmieniac opon
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Petarda ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj sąsiedzie