Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plamy na fotelach


Maras92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z plamami na fotelach spowodowanymi... pianka do usuwania plam.. Zostały mi takie szaro białe plamy po tym świństwie próbowałem to usunąć tą samą pianką ale nie pomogło. Co mam z tym zrobić? Może wodą? wilgotną szmatką ściągnąć te plamy bo wydaje mi się ze to z nadmiaru tej pianki. Kupiłem ją w Tesco kiedyś za 20 zł chyba taka czerwona ze szczotką nie polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo kiedyś szajs jakich wiele na naszym rynku tanio nie zawsze chodzi w parze z dobrze . Nie patyczkować sie lepiej i dać do oświeżenia wnętrze moim zdaniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas czyszczenia staraj się równo dozować środek , oraz równo rozprowadzać. U mnie kiedyś na już wyczyszczoną kanapę padło kilka kropli preparatu kórym cztściłem . Gdy kanapa wyschła były plamki. Powtórzyłem jeszcze raz czyszczenie tym razem już uważałem i dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja staram się to równo rozprowadzać ale to nic za bardzo nie daje.. kupię jakiś dobry środek i nim równo rozprowadzająć może usunę te plamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam środek "Moje Auto" , pomarańczowe opakowanie z Kajetanem Kajetanowiczem, nie zostawia żadnych smug ani plam, wiem bo sam miałem z tym problem na tapicerce w Oplu ew. odkurzacz do prania dywanów też robi robote :)

Dokładnie o ten:

http://www.moje-auto.pl/Produkty,product,237/Plyn_do_prania_tapicerki_odplamiacz_2w1

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już się nie bawię w preparaty do tapicerek, tym bardziej takie które same siebie nie zmyją. Najlepiej ogarnąc jakiegoś znajomego który ma odkurzacz piorący, mi za browarka użyczał, pół godziny i wyprane całe autko w środku, żadnym preparatem tak nie wyczyścisz. (Nawet jeśli wcześniej jeździł palacz - 2x wypierzesz, 2x wyozonujesz i na prawdę potrafi wygonić niemca...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda sam mam taki odkurzacz i preparaty nie mają podejścia do niego ale przed zakupem odkurzacza preparat z "Moje Auto" naprawdę dawał rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile zadziała, ale wszystko zależy z czego ta plama, takie spieranie preparatami powoduje tylko wmycie tego syfu w spód. Jeśli to tylko zatłuszczone, to zadziała, ale jeśli plama jest np. z mleka/ soku, to taki preparat zmyje plame, ale smród zostanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko plamy z preparatów. Siedzenia były czyste to wina mojej głupoty bo chciałem je odświeżyć bez.. wiedzy wstępnej :( Zdecydowałem się na pranie i ściągnięcie tego specyfiku z foteli ;) niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest firma piorąca tapicerki która mi w tym pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja dzwoniłem za pranie foteli przednich i tylnej kanapy bierze 70 zł Jak dla mnie to bardzo tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zostawiasz im auto czy musisz to wymontować i zostawić ? Pytam z ciekawości bo mi kiedyś powiedzieli żebym wymontował i im zostawił :P To ja piernicze taki interes, wolałem kogoś z takim odkurzaczem znależć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę i zrobi mi to na miejscu :) poł godziny roboty i plamki ściągnięte, napiszę jeszcze opinie po usłudze co i jak przebiegało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam samemu kupić sobie taki odkurzacz wydatek ok 400 zł a nie dość że samochód wyprany to i w domu wszystkie dywany i kanapy odświeżone :) Mam Zelmera i zdaje egzamin zarówno w samochodzie jak i w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...