-
Po rozgrzaniu silnika ciężej chodzi kierownica
Witam. Mam problem ze wspomaganiem. Raz działa lepiej raz gorzej. Płyn nie wycieka. Zazwyczaj na rozgrzanym silniku ciężej chodzi kierownica a na zimnym jednym paluszkiem.
-
Dekielki felg audi a4 b5 15'
Witam. Skradziono mi dekielki od felg i nie wiem jakie mialy numer seryjny ani rozmiar. Ms ktos moze na sprzedaz takie? Lub pomoze w szukaniu? Bardzo prosze.. Link do felg http://i.imged.pl/audi-a4-a6-passat-b5-felgi-aluminiowe-alufelgi-15-2525507830.jpg
-
Pompa wspomagania
Podpinam bo nie chce zakładać nowego tematu. Spasi mi to do a4 b5 1.6 ahl? http://allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-a6-passat-b5-b6-1-6-1-8-i5217118864.html bo niby powinienem mieć pompę o nr. 8D0145156k ale tutaj pisze ze ta tez niby pasuje do 1.6
-
Jaki nowy zamiennik pompy wspomagania?
Witam. Wyje mi pompa wapomagania 1.6 ahl i nie wiem jaka kupic. Jakie sa ceny takich pomp? I jakiego zamiennika szukac? Slabo sie znam prosze o wyrozumialosc.
-
Jaki kabel?
A ja mam pytanie o taki kabelek http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i5408960276.html audi a4 b5 1.6 99r polift
-
skrzypienie przy skręcaniu
Mi w prawym kole skrzypiał (chyba) przedni dolny sworzeń wahacza. Zrzuciłem koło, do apteki po strzykawe,troche oleju silnikowego i powstrzykiwalem w kazda gume. Po kilku godzinach jak olej wszedł gdzie miał cisza jak makiem zasiał
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ja wlałem Febi mineralny zielony nr 06162 cena ponad 30 zł za litr
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
silikon w szpraju spasuje?
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
Tez mam ten problem i takie pytania gdzie jest ten krzyzak? Trzeba zdejmowac kierownice? Jak sie ja zdejmuje? I czym przesmarowałeś?
-
Przetarcie gumową rułą odkurzacza po masce
Rysy usunięte pastą k3
-
Przetarcie gumową rułą odkurzacza po masce
dziękuje
-
Przetarcie gumową rułą odkurzacza po masce
Witam. Ostatnio zrobiłem bardzo głupi błąd i odkurzając auto przetarłem lakier na masce,takie matowe paski Czym to ściągnąć? Nie znam się na tym kompletnie na pastach polerskich itp ;( Jakiej metody i środka użyć? A4 B5 Ciemnoniebieski metalik
-
Plamy na fotelach
Jadę i zrobi mi to na miejscu poł godziny roboty i plamki ściągnięte, napiszę jeszcze opinie po usłudze co i jak przebiegało
-
Plamy na fotelach
Tam gdzie ja dzwoniłem za pranie foteli przednich i tylnej kanapy bierze 70 zł Jak dla mnie to bardzo tanio
-
Plamy na fotelach
Mam tylko plamy z preparatów. Siedzenia były czyste to wina mojej głupoty bo chciałem je odświeżyć bez.. wiedzy wstępnej Zdecydowałem się na pranie i ściągnięcie tego specyfiku z foteli niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest firma piorąca tapicerki która mi w tym pomoże