Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 by MaGGu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Oto mój dupowóz :)

Audi A3 1998 rok. W moich rękach od 3 lat

Seria 1.9 Tdi AHF 110KM i 235 NM.

Po zakupie wyglądał tak :

c1c0cb91b1c27a08.jpg

po jakimś tam czasie wjechały Felgi z TT 17" oraz tylne lampy Clear

dc9ac423bff934a9.jpg

Później obniżenie zawiasu. Springi H&R -35mm oraz amorki Bilstein B4 sport.

aa7f2aa4802b97b7.jpg

Przyszedł czas na inne felgi. Felgi z S3 17" oraz tylko lampy poliftowe :)

3d9f21dccf7056a8.jpg

W środku pomalowany kokpit wraz z rączkami w boczkach drzwi na czerń, wzorem S3 :) Nowe fotele z Ambition z Polifta :)

2d278a6400c1164d.jpg

f7e45cebad7acfa5.jpg

Droga na I ogólnopolski zlot A3-club.net w maju 2008 :)

d8bf11317aff245c.jpg

a32f4c7a875dbdae.jpg

Przyszedł czas na poważniejsze modyfikacje mechaniczne :)

Pierwsze zamontowałem IC z ARL-a z przespawanymi boczkami z Aluminium. Ciężko było go upchać pod seryjny zderzak, ale się udało.

2f31a7c54e56a076.jpg

Pierwsza wizyta u Aligatora na strojenie tego co siedziało pod maską, i wyszło to :

de77dde3efbdbf9e.jpg

Wymiana sprzęgła na zestaw VR6 i odlężony jednomas i kolejna wizyta u Wojtka na poprawki i wyszło to:

ef0c7cafe015b157.jpg

Po pierwszym hamowaniu ze strojenia z drogi wyszło 187 KM i 385 Nm. Po 7 Hamowaniach na hamowni wyszło optimum to ci widać na wykresie.

Aktualny Setup silnika to :

- Turbo ARL

- Wtryski 230-tki by Aligator

- IC ARL wraz z orurowaniem by Skapol & MaGGu

- Kolektor ssacy AWX

- pompa wtryskowa 11mm

- Brak Katalizatora

- Brak EGR

- sprzęgło VR6 z odlezonym kołem jednomasowym

- soft by Aligator

- olej Motul 8100 X-cess 5W40

- dolot od filtra powietrza do Turbo z nierdzewki

Auto jakoś jeździ :)

Kilka aktualnych fotek :)

0db7405c71063aab.jpg

5c659ccd68793e2f.jpg

1c74ed9d13e391e9.jpg

8abbad5c9f457fc1.jpg

na ostatnich fotach widać ze znalazł się daszek z S3 :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

ładny projekt-musi ładnie zapinać na takim setupie, ważyłeś auto może??

Opublikowano
  • Autor

Ważyć nie ważyłem. Ma ważyć podobno ok 1280kg.

Jeździ jako tako :)

G-tech pokazał najlepszy czas 6,7sek do 96km/h. Dużo zależy od nawierzchni. [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________

d977dcbc9ba25647.jpg

Opublikowano

nonono sympatycznie :good: Ładnie odpicowana furka, przeszkadzają mi tylko te chromowane maskownice sprysków na zderzaku :tongue4: Poza tym super :evil:

Opublikowano
  • Autor

eheh nie tylko Tobie :(

Ciężko kupić kompletny zderzak z S3 do 8L... :kwasny:

Opublikowano

dobra fura, dobrze że nie 8P :good: ... może się kiedyś pościgamy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

... może się kiedyś pościgamy :decayed

eheh zalej porządny płyn do spryskiwaczy bo Ci zakopcie przednią szybę, tej Twojej eseczki :ON::banan3:

Opublikowano

No no furka jak marzenie gratuluje pomysłów i chęci fajnie że są jeszcze ludzie którzy robią a nie mówią :good: a może doradzisz mi coś w sprawie mojego samochodu... body kit mam za sobą myślę o silniku , jak narazie to seryjny 110 konny 1,9 tdi od czego proponujesz zacząć a może wogóle zmienić motor na silniejszy w nim zacząć grzebać?

Opublikowano
  • Autor

pierw odpowiedz sobie na pytanie, jaka moc Cie zadowoli.

Opublikowano

no ja tak myśle o jakiś ok 200 kM[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 18:45_________________________________________________a jak w takim wypadku wygląda sprawa ze skrzynią biegów wyminiałeś swoją czy zostałeś przy seryjnej? jak radzi sobi z taką mocą?

Opublikowano

ładna ...

Opublikowano
  • Autor

no ja tak myśle o jakiś ok 200 kM[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 18:45_________________________________________________a jak w takim wypadku wygląda sprawa ze skrzynią biegów wyminiałeś swoją czy zostałeś przy seryjnej? jak radzi sobi z taką mocą?

do 190-200KM wystarczy ten zestaw co u mnie.

Skrzynia seryjna, jakoś daje rade. Jedynie już dwa przeguby wewnętrzne wymieniałem, pierwszy siadł, bo miał prawo ( 270 tys km ) a za drugim razem z mojej głupoty :kox:

Opublikowano

Jest ok.

Tylko mam nadzieje, ze to nie jest znaczek quattro na grillu (trzecia fota).

Opublikowano
  • Autor

Znaczek był jak go kupiłem. Poprzedni właściciel miał fantazje.

Teraz leży w garażu na półce.

Opublikowano

Znaczek był jak go kupiłem. Poprzedni właściciel miał fantazje.

Teraz leży w garażu na półce.

:good::wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no ja tak myśle o jakiś ok 200 kM[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 18:45_________________________________________________a jak w takim wypadku wygląda sprawa ze skrzynią biegów wyminiałeś swoją czy zostałeś przy seryjnej? jak radzi sobi z taką mocą?

do 190-200KM wystarczy ten zestaw co u mnie.

Skrzynia seryjna, jakoś daje rade. Jedynie już dwa przeguby wewnętrzne wymieniałem, pierwszy siadł, bo miał prawo ( 270 tys km ) a za drugim razem z mojej głupoty :kox:

znow ten sfiszczacy samolot :tongue4: ali zrobil dobra robote $/wynik :naughty:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie Tutaj nie było :)

Małe odświeżenie tematu.

Z ważniejszych rzeczy wjechała:

- Nowa sprężarka Gt17/22, jakieś 8 miesięcy temu

- Kompletny przedni zderzak z S3

- Gumowe elementy zawieszenia z poliuretanu, plus łapa silnika.

- Słupek z dodatkowymi wskaźnikami własnej roboty.

- Chłodniczka Oleju z ARL

- Zawieszenie Koni Kit sport 1130 z regulacją siły tłumienia

1BJ_60.jpg

bJEJ0.jpg

1BK94A.jpg

1SiOdA.jpg

bJRbJ.jpg

1BKvwS.jpg

Opublikowano

Magik, jaki czas na 1/4 klepiesz?

Orientacyjnie?

Opublikowano
  • Autor

Na Zwykłych oponach 14,77

Pomiar robiony TAG.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.