Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawias sportowy używany, czy warto kupić??


pablo8004

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy po raz kolejny pytanie czy warto? Znalazłem takie coś

http://allegro.pl/item479831299_kompletne_zawieszenie_audi_a4_b5_weitec_progesywne.html

Sprzedający nie potrafi określić o ile obniża, zawieche zdjął z auta sprowadzonego, zmienia na gwint, więc to sprzedaje. O ile może być tak na oko obniżone?? Warto w to wejść??

Żeby nie zaczynać nowego wątku to wrzucam link tu

http://moto.allegro.pl/item482895905_amortyzatory_sportowe_audi_a4.html

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje to kolega z klubu wisi w dziale sprzedam,niech poda ci kody ze sprezyn lub amorkow (jako zestaw) i zobacz w katalogu waiteca...ogolnie firma godna polecenia,cena ok.o ile amorki sa wporzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mowic, ale na jednym amorku przednim jest rozwalona ta oslona co ochrania amortyzator przed syfem, tak ze moze sie okazac ze juz sie posypal, moim skromnym zdaniem nie kupuje sie takich rzeczy uzywany to tak jak bys kupil lozyska czy wahacze uzywane tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mowic, ale na jednym amorku przednim jest rozwalona ta oslona co ochrania amortyzator przed syfem, tak ze moze sie okazac ze juz sie posypal, moim skromnym zdaniem nie kupuje sie takich rzeczy uzywany to tak jak bys kupil lozyska czy wahacze uzywane tak mi sie wydaje.

Kolego ta osłona - odbój z harmoniją kosztuke 40 zł / 2 sz. I przy niskim zawieszeniu mogła sie rozwalić bo to nic innego jak sztywna pianka :wink4:

Wiadomo zakup używanego wahacza czy łożyska to przesada ..ale amory i springi ..jeśli wszystko jest w dobrym stanie to czego nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli samma oslona jest walnieta to wymiana jest tania, tylko pytanie jak dlugo goscu z czyms takim jezdzil, umnie jak byle rozwalona ta oslona to amortyzator przetrwal 7 miesiecy jak zauwazylem jej rozwalenie to amortyzator mial 65% sprawnosci jak go wymienialem to 40%, po za tym nie wiesz w jakim stanie sa poduszki i inne pierdoly ktore wchodza tam, niby groszowe sprawy ale na cztery amory to juz sie zaczynaja sumy po za tym jak jeden amor jest walniety to wymieniasz parami, sprezyny z czasem tez traca swoje parametry, a wiesz co gosciu na nich wozil, a kupna ci nie odradzam bo sa to twoje pieniadze i wazne ze bys ty byl zadowolony, tylko czasami warto na spokojnie przmyslec zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego

http://www.kupplung.de/DMS/DE/ME_teile/6342au.pdf

Jeżeli obniżają o 30-35mm to mi pasuje. Ostatnie pytanie: Czy do diesla też będą pasowały???? W aukcji jest napisane, że 1.6B

Nie wiem co oznaczają cyferki po ukośniku, na jednych jest .../000, na innych .../093, a w tej dokumentacji z linku nic nie ma tam wpisanego tylko *

Proszę o szybką pomoc

No koledzy pomoże ktoś???? Bo mi zwiną sprzed nosa sprężynki :confused4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 20:23_________________________________________________Wszyscy sie obrazili na mnie czy co, taka cisza??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ok :wink4: Ale skoro były wyjęte z 1.6B to jak wpakuje je do diesla jaki będzie efekt?? Może ktoś to praktykował? Widziałem springi jamex do motorow 1.6, 1.8, 1.9tdi bez quattro, więc i z weitecem może nie byłoby problemu. Jak myślicie? Dzisiaj kończy sie aukcja i chcę zdecydować. Najwyżej auto pójdzie przodem bardziej w dół ze względu na wieksza mase silnika diesla, mam racje?? A czy w jeździe nie będzie problemów? Nie będzie obcierało czy coś w tym stylu?

Czekam na odp do 21 bo po 21 kończy się ta aukcja.

Każdy szczegół jest ważny, wiec licze na Wasze odp[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 19:20_________________________________________________Dzięki za dobre chęci, ryzykowałem, ale jakiś koleś mnie przelicytował, więc szukamy dalej :wallbash:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 09:34_________________________________________________Wrzuce linka jeszcze tu, będzie łatwiej się połapać

http://moto.allegro.pl/item482895905_amortyzatory_sportowe_audi_a4.html

Co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym mieć u siebie troszkę niżej-fakt że dopiero na wiosnę ale zakup można zrobić teraz :)

Znalazłem coś takiego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=486588677

Wie ktoś może co to za typ zawieszenia (niby oznaczone :audi:) i czy pasowało by do mojego samochodu [ABC]?

Nie bardzo się na tym znam dlatego pytam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...