Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki felunek 17'' czy 18'' ?


OFF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem jest tego typu - nie chce obniżać auta tzn. chce ale mój wjazd do garażu jest bardzo stromy, zaradzić może tylko wjazd koparki ale to plany na przyszłość. A więc auto stoi trochę wysoko, tak standardowo, na sezon chce dać dobry felunek i pytanie do Was - chce dobrać rozmiar tak aby opony nie szurały o nadkola bo zawieszenie mam raczej miękkie (pewnie daaawno nie wymieniane) i żeby nie było "wielkiej" luki między oponą a nadkolem, żeby to ładnie się prezentowało a nie jak w podwyższonym Dodge RAM 3500 :D Założyłbym nawet te 18" ale boje się żeby nie obcierało. Help guys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obniżenia jak wsadzisz 18" to choćbyś wsadził najza#@$szą felgę to i tak będzie niestety słabo wyglądało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolał bym 17" bo 18 w B5 to już sport tzn. chodzi mi o wysokość opony tak żeby licznik dobrze pokazywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-40mm i felgi 18" nie masz mega kozy i będzie dobrze wyglądać . moim zdaniem 17" za małe ;p

A jaka opona na 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poratujcie radą.

Napaliłem się na te felgi za 700zł, made in Germany firmy Ronal ET35 8Jx17 : http://olx.pl/oferta/alufelgi-audi-vw-skoda-seat-5x112-17-CID5-IDcHqww.html

Pytanie jest takie bo słabo się znam.

1) Co to znaczy że mają pierścienie centrujące metalowe tylko do Audi A4 B5 ?

2) Były kiedyś czarne, ktoś pomalował teraz na srebrne (tak jak jest na zdj.) tylko zwykłą bazą i klarem - i moje pytanie Czy to jest trwałe takie malowanie i czy np na myjce nie będzie to schodziło ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...