Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.9 TDI AFN] kąt wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Zauważyłem że autko stało się słabsze, więcej pali i ciężko odpalić mu po długim postoju. Podpiąłem lapka i posprawdzałem wszystko i tylko dwie rzeczy nie dają mi spokoju...

Mianowicie kąt wtrysku skacze w przedziale 65-68 i jeszcze w grupie 004 wartość rzeczywista czyli 4 okienko różni się od wartości zadanej 3 okienko. zrobiłem zdjęcie z grupy 004 jest w linku : http://zapodaj.net/a12d62e3c87e7.jpg.html

Dodam jeszcze że mam zawirusowanego na 140 KM.

I mam pytanie czy może być to przyczyną że jest spadek mocy, zwięszone spalanie oraz problemy z odpaleniem?

Opublikowano

Sprawdzasz w nastawach podstawowych

ma byc 52-54

I logi zrob

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzasz w nastawach podstawowych

ma byc 52-54

I logi zrob

Wartości które podałem są z BS.

Opublikowano

wartość kąta wtrysku powinna być 49-53 na odpalanie ma wpływ wiele czynników akumulator świece żarowowe czy sprawne choć mówią że dobry diesel to bez świec odpali stan pompy wtryskowej dawka rozruchowa mi teź przed zrobieniem programu palił od strzałą w mrozy a teraz już nie.Natomiast co do mocy auta musisz wykonać logi dynamiczne gr 3.8.11 na rozgrzanym silniku i wrzucić tutaj

Edytowane przez goldi

Opublikowano

kąt wtrysku powinien być w przedziale 40-60,najlepiej i optymalnie to 50-55,pojedyncza zmiana o kilka jednostek jest nieodczuwalna,co do odpalania jest najlepiej ustawić 55-60.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

najbardziej statyczny kąt ma wpływ na zapalanie a że masz większy niż być powinien to auto jeszcze lepiej teraz powinno zapalać, kąt na moc nie ma wpływu o ile nie jest bardzo za niski wtedy na wysokich obr pomimo prawidłowego ciśnienia w pompie może i tak nie wyrabiać, na zrywność auta ma wpływ, na spalanie też ale w twoim przypadku to może być 0,1L/100km także nie masz co brać tego pod uwagę, sobie zrób loga podczas jazdy spokojniej jak najczęściej jedziesz i porównaj czy wymagany nie jest wyższy, kat w twoim przypadku to zły trop, zrobisz logi i od razu będzie wiadomo co nie gra ;) w ciemno możesz wymienić filtr paliwa jak obecny już jest stary i spr czy nigdzie w układzie wtryskowym nie ma nieszczególności

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.