Skocz do zawartości
IGNOROWANY

can commander czy vag tacho


robinson44

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chciałbym dodać kluczyki do a4 b6 2002, ale nie mam pinu. Którym interfejsem wyciągnę pin lub dodam kluczyki do licznika 8e0920900h ? Brać vag tacho 5.0 czy k can commandera 3.6 ?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander tego nie ruszy nie wiem jak Vag Tach.

Bez problemu daje rade z tym licznikiem VAG Dash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba kable tego nie ruszą jest to rb4 crypto tak jak kolega napisał, po podejściu tymi kablami zobaczysz def i naprawa więcej wyjdzie niż zapłacenie komuś za usługę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, to dzięki za informacje, dobrze, że nic nie kombinowałem. Z tego wniosek, że chyba nie opłaci mi się samemu z tym dłubać ;) Ale z tym RB4 crypto to jest tak, że nawet odczyt może być szkodliwy czy tylko modyfikacja ? zapomniałem dodać, że mam alarm seo perfect, czy to może być problem przy dorabianiu kluczyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza chiński :facepalm:

Super podejście zamiast pomóc innym to lepiej ich wystraszyć żeby nic nie ruszali wtedy będziesz miał więcej klientów.

Tak trzymaj po to jest forum :thumbup1:

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza chiński :facepalm:

Akurat mam polskiej produkcji, którym nie uwaliłem ani jednego licznika. chcesz pomóc czy tylko robić zamęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o straszenie czy klientów. Jak jeden z drugim kupi pierwszy lepszy interfejs ubije licznik to wtedy będą dopiero pretensje. Mi to wszystko jedno czy ubije cz nie. Jak myślicie na raz ktoś dla swojego kaprysu by zakodować jeden czy dwa kluczyki kupi fejs za 400 zł ? Z tym że polski działa ok to się zgadzam ale ile jest takich po których jest DEF i ERROR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie na raz ktoś dla swojego kaprysu by zakodować jeden czy dwa kluczyki kupi fejs za 400 zł ?

Tak własnie zrobiłem :) Wychodzi na to, że mam wiele kaprysów, bo głównie z tego typu powodów kupuje różne "gadzety", żeby samemu coś zrobić, nauczyc się na samym sobie i poźniej komus ewentualnie pomóc. Satysfakcja z udanej roboty bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chiński dash can za ok 100$, a jeżeli za 400 zł można kupić dobry polski interfejs, to wychodzi prawie na to samo ;) przy dwóch kluczykach taki kaprys byłby już opłacalny (za dorobienie kluczyka do mojego pojazdu liczą sobie 450- 470zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. W 2002r może nawet jeszcze nie mieć licznika crypto. :D Pin można odczytać z RB4 tym samym kablem którym można dodać klucz, a koszt tego fejsu niewielki. :D

Było już o tym pisane na forum tylko trzeba wyłuskać prawdę spośród mitologii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chiński dash can za ok 100$, a jeżeli za 400 zł można kupić dobry polski interfejs, to wychodzi prawie na to samo ;) przy dwóch kluczykach taki kaprys byłby już opłacalny (za dorobienie kluczyka do mojego pojazdu liczą sobie 450- 470zł)

no to jakieś 200 za dużo za dorobienie kluczyka

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ktoś byłby w stanie podpowiedzieć mi kto w dobrej cenie mógłby ogarnąć dorobienie kluczyka w okolicach Warszawy ew. Białegostoku ? Kluczyk 8Z0 837 231 433,92Mhz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek kup kluczyk np z angola po taniości da rade ok 50 PLN kosztuje do tego trzeba dorobić grot koszt 40 PLN i kupić nową kostkę immo ID48 koszt 20 PLN no i na koniec składamy to wszystko do kupy ok kluczyk działa ale nie pali auto.

Mamy do wyboru kupić kabel od 400 do 100 PLN ale dla jednej sztuki sie nie opłaca więc udajemy sie do gościa co ogarnia liczniki itp, który wyciągnie nam PIN z licznika lub ecu . Ostatnio taka usługa kosztowała mnie 50 PLN

potem kodowanie sam ogarniesz zwykłym kablem kkl i vcds lite

Co do kabli z ryżu np VAG Commander to ruletka raz działa raz nie

Edytowane przez ziomal-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki za fajny opis! ale powiedz mi jeszcze czy musi to być kluczyk 8Z0 837 231 czy może być inne model ale o tej samej częstotliwości 433,92MHz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...