Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Wymiana "szklanek"


michal_m

Rekomendowane odpowiedzi

Lejcie syntetyki i cieszcie się zdrowymi silnikami

amen :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
amen

ten emotek wygląda jak wyśmianie mojej wypowiedzi. Powiedz, że tak nie jest? :biggrin:

[ Komentarz dodany przez: wiki: 09-03-2007, 10:39 ]

nie no tym razem świetą prawdę napisałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznana firma wiec można mieć zaufanie do tego produktu. Jednak polecił bym go tym co mają sporadyczne obijawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie skuszę, zobaczę po wymianie oleju na Valvoline czy mi będą mlaskać, bo mlaskaja mi sporadycznie zwłaszcza na zimnym motorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie termostatu, gdy ciagle utrzymuje mi sie temperatura 90 st. zawory strasznie glosno walą. Do tego czesciej zapala sie kontrolka smarowania (czy to ma jakis zwiazek z popychaczami?) I teraz juz sam nie wiem czy od razu wymieniac popychacze czy jeszcze raz sprawdzic z innym olejem. Haaa ale jaki zalac elf, valvoline, mobil ?

A moze niech fachowiec najpierw rozbierze silnik i sprawdzi go od wewnatrz?

Czy w Lublinie jest jakis specjalista od silnikow wielozaworowych, ktory czai baze?

[ Dodano: 09-03-2007, 17:39 ]

Lool. Patrze i oczom nie wierze:

http://www.fastcar24.nazwa.pl/fastcar24.pl/index.php/cPath/37_114

INA - 18 zł przeciez to jest oryginał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez niedawno kupiłem mam na liczniku 240000 potwierdzone książką serwisową i rano też przez chwile mi zaklepie ale pózniej jest już oki a na jakim oleju jezdzisz ? wymieniał ktoś popychacze w 2,6 jaki to koszt ? :a4fan:

[glow=red]kolega to sie nigdy nieprzedstawi w Newbie[/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem olej na Elf 10w40 i nastała cisza.... Normalnie jestem w szoku. Po jakim dystansie olej moze tracic swoje parametry ? Poprzednio mialem mobila i zdaje sie, ze na poczatku silnik tez cicho chodzil. Po przejechaniu 8000 km na tym oleju z silnika zrobila sie sieczkarnia, wiec sprobowalem go wymianic. Podczas wymiany, sciekajacy stary olej wydawal mi sie jaki taki za rzadki (podróba czy co?). Czy kazdy olej traci swoją gęstosc po przejechaniu kilku tys. km ?

(Proszę przeczytać moją następną wiadomosc z 12 maja 2007 r. m.in. na temat oleju elf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kazdy olej traci swoją gęstosc po przejechaniu kilku tys. km

Traci, ale nie jest to zależne od jakości tylko od zawartości benzyny która spływa do oleju. Piszesz że zmieniłeś olej i jest cicho za kilka tyś też będzie głośniej chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli po zalaniu nowego oleju powtorzy sie klekotanie zaworow po przejechaniu ok 8 tys. km, to czy moge wymienic tylko sam olej bez filtra? Jesli normalnie wytrzymuje 15 tys. km to zakladambym nowy filterek w co drugiej wymianie oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli normalnie wytrzymuje 15 tys. km to zakladambym nowy filterek w co drugiej wymianie oleju.

No coś ty zaoszczędzisz kilka PLN-ów na filtrze?

Olej i filtr tylko razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...