Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Szarpie, brak mocy i dużo pali


PiotrGD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to mój pierwszy post wiec proszę na mnie nie krzyczeć, jeśli nie ten dział szukałem podobnego tematu, ale odpowiedzi nie znalazłem. Mam problem ze swoja Audi 1.8T AEB quattro dokładnie taki ze jak jadę na gazie to czasem mi szarpie mocno autem i nie ma mocy i za chwile jedzie dobrze czasem to tez się zdarza na benzynie ale mniej zmieniłem filtry gazu i świece ale świece SA jak w oryginale Bosch 4 elektrody nie wiem czy nie zmienić na świece do gazu na jedna elektrodę jest to instalacja kolet 3 generacja wtrysk gazu zakładana we Włoszech i nikt nie ma do tego programu żeby to ustawić no i pali 18litrów drugi problem to ze na pierwszym i drugim biegu jest strasznie słaby dopiero jak przekroczę 100km/h To zaczyna się rozpędzać a na pierwszych 2 biegach maluch mnie by zrobił nie wiem czy to może być wina katalizatora jest słaby na gazie jak i na benzynie jeszcze może sprzęgło się Kończyc, bo bierze na samym końcu i następny problem, ponieważ ABS mi nie działa świeci się kontrolka od ABS jak podłączę VAG'a to w ogóle nie łączy się aha przy silniku niema żadnych błędów proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece SA jak w oryginale Bosch 4 elektrody

W orginale do AEB są NGK PFR6Q. Ale to nie przyczyna kłopotów.

jest to instalacja kolet 3 generacja wtrysk gazu zakładana we Włoszech i nikt nie ma do tego programu żeby to ustawić no i pali 18litrów

Nikt nie ma programu w Twoim mieście, czy generalnie nikt? Dobrze szukałeś? Nawiąż kontakt (PW) z Mateuszem mateogda, ma warsztat gdzieś w okolicy. :cool1:

na pierwszym i drugim biegu jest strasznie słaby dopiero jak przekroczę 100km/h To zaczyna się rozpędzać a na pierwszych 2 biegach maluch mnie by zrobił nie wiem czy to może być wina katalizatora jest słaby na gazie jak i na benzynie

Może być wina kata.

Zacznij od rozkręcenia wydechu, odkręć kata tuż za turbiną, przejedź się, jak będzie lepiej to kat out.

ABS? - :szukaj: w dziale Układ Hamulcowy, pełno tego.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...