Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można zniszczyć listwy szczotkowanego aluminium?


Butcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem jakiś czas temu ten o to produkt

http://polishangel.pl/shop/finishing/szk/palladium.html

Pasta do polerowania metali. I użyłem tego do listew dekoracyjnych 1nk wewnątrz auta. Za pomocą szmatki spolerowałem listwe i powiem szczerze, że rzeczywiście efekt jest, listwa świeci jak psu jajca, niestety nie wiem czy aby na pewno wole taki efekt. Matowe listwy chyba bardziej pasują niż świecące jak chrom. I tu moje pytanie. Czy jest jakaś możliwość aby listwy te wrociły do swojego starego matowego blasku? Czy ja przypadkiem nie uszkodziłem tych listew w ten sposób, że nie odwracalnie starłem matową powierzchnię? :/ Miał już może ktoś taki problem wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie starłeś chromu a tylko go wypolerowałeś to może da radę zmatowić listwy drobnym lub wodnym papierem ściernym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłał by zdjęcie ale nie oddaje ono tych różnić. Wydaje mi się, że chromu nie ruszyłem. Tylko już nie wiem czy mam racje czy coś sobie ubzdurałem. Bo wiadomo, że aluminium z czasem matowieje i może te spolerowane to wyglądają tak jak powinny fabrycznie. sam już nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aluminium z czasem matowieje i może te spolerowane to wyglądają tak jak powinny fabrycznie

Dekory 1NK anie 7n6 ani Q88 ani WW4 - czyli szczotkowane alu - nie matowieją Kolego a już na pewno będąc nowymi nie świeciły się tak jak teraz opisujesz te swoje.

Obstawiam że po prostu je zniszczyłeś pastą polerską .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...