Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele recaro a4 b5


BOSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Zakupilem fotele recaro od a4 b5 fl do a4 b5 przedlift.Nie pomyslałem czy bedzie pasować tylna kanapa,Podobno ma inne mocowanie ,Wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz sedana z obalana kanapa cy avanta i od czego to recaro jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele pasują niezależnie od budy, tylko tylna kanapa, a dokładnie oparcie jest inaczej mocowane u góry w sedanie i avanicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gitara.Jak bede juz wszystko wiedzial to bede potrzebowal teoretycznej pomocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat. Mam wlasnie Recaro od sedana i chcialbym wpasowac tylne oparcie do Avanta. Wytlumaczy ktos co trzeba zrobic? Mialem pomysl zeby przelozyc skore i gabki do tylu oparcia avanta niestety skora recaro ma inne mocowanie niz ta w avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna kanapa pasuje p&p

Gorzej jest z oparciem

Boczki sa inne sedan a avant sedan jest troszke dluzszy i tu juz potrzebna jest ingerencja tapicera.

Oparcia jezeli masz skladane u siebie to juz z gorki.

Roznia sie tylko prety wystajace na ktore wciska sie oparcie.

Lift ma mniejsza srednice ale sa na dwie srubki 6mm i mozna smialo przelozyc z polifta

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Potem zostaje Ci jeszcze dospawanie do karoseri prostokatnych blaszek do zatrzaskiwania oparc.

W ktore wkreca sie pret blokujacy. W lifcie jest na to specjalny fartuch w przedlifcie niestety nie

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem tylną kanape i oparcia.Obyło się bez przeróbek dlatego że komplet był o sedana.Jeszcze tylko elektrykę do przednich foteli trzeba bedzie kupić i wszystko bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia skórę od sedana który nie miał rozkładanej kanapy, natomiast u siebie mam rozkładaną. Uda mi się to jakoś złożyć, nie zostaną żadne szpary po bokach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem kostki od elektryki powinienem jutro ogarniac podlaczanie przednich foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...