Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana fabrycznego radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwus!

Kupiłem kilka dni temu pierwsze autko w życiu, padło na A4 B5. Radyjko mam Delta CC i chcę zmienić na Blaupunkt Manchester 110. Chciałbym spytać, jak to jest z podłączeniem? Wystarczy wyjąć stare, podpiąć nowe i wcisnąć? Czy bawić się w jakieś przejściówki? Zieloniutki jestem w tych sprawach. A może lepiej puścić do znajomego mechanika? I oczywiście - ramki trzeba dodatkowe dokupić?

Pozdrowionka

Opublikowano

Odczepiasz Stare i podlaczasz nowe :) już minęły lata kiedy się majstrowalo żeby radio zamontować :D

Opublikowano

Odczepiasz Stare i podlaczasz nowe :) już minęły lata kiedy się majstrowalo żeby radio zamontować :D

Chyba, że ma inną instalację, która mu to uniemożliwi i trzeba będzie robić przeróbkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Odczepiasz Stare i podlaczasz nowe :) już minęły lata kiedy się majstrowalo żeby radio zamontować :D

Chyba, że ma inną instalację, która mu to uniemożliwi i trzeba będzie robić przeróbkę :naughty:

Czyli Panowie żadnych przejściówek nie brać? Same radio i ramka? Jakieś opinie o Blaupunkt Manchaster 110?

Opublikowano

Ja wczoraj zakupiłem radio podobne do manchester 110 a dokladnie Blaupunkt tokyo 110
różni się tylko tym, że nie ma wejścia na cd :) a poza tym wszystko to samo.
Dostałem radio bez kosti ISO.
Moje pytanie co musze zrobić ? tak samo jak autor - świeżo co kupiłem auto z radiem DELTA.
Dostałem radio bez kostki i nie wiem co teraz zrobić.
Tak samo nadal mam problem z wyciągnięciem starego radia, musze zakupić klucze :D
Czy dam radę sam z tą kostką ? Czy dać właśnie komuś kto mi tą kostkę iso zrobi ? Proszę o pomoc również i pozdrawiam :)

Opublikowano

maf10 ja tez nie miałem kluczy i wycialem stara karte na wzór tych dziurek do kluczy i radio wyszło

kostke iso kupisz na allegro, a żeby działały wam tylne głośniki musicie kupić przejściówkę za 20 zł bo bez niej nie podłaczycie jednej kostki :D

Opublikowano

maf10 ja tez nie miałem kluczy i wycialem stara karte na wzór tych dziurek do kluczy i radio wyszło

kostke iso kupisz na allegro, a żeby działały wam tylne głośniki musicie kupić przejściówkę za 20 zł bo bez niej nie podłaczycie jednej kostki :D

PRIV :)

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem kluczyki do wyjęcia radia, jeden wszedł po lewej, a ten po prawej za cholerę nie chce wejść :o Co robić?

Opublikowano

Mógłby ktoś wrzucić link jaką potrzeba przejściówkę żeby tylne głośniki zatrybiły, mam radio ALPINE UTE-72BT i po podłączeniu tylne głośniki nie grają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.