Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadanie zapłonów - dwa błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem,

Dzisiaj jak wracałem pojawił mi się w końcu upragniony check, który pozwoli mi zdiagnozować problem najprawdopodobniej z cewką.
Po odczytaniu go Vagiem pokazał mi dwa błędy: 16684 i 16685. O ile drugi błąd nie stanowi żadnego problemu o tyle zastanowił mnie ten pierwszy, który oznacza problem z jednym LUB wieloma cylindrami.
Jako, że pierwszy raz odczytuję samodzielnie błędy, to proszę Was o pomoc czy ten błąd rzeczywiście oznacza problem jeszcze, z którymś cylindrem czy po prostu standardowo pojawia się w parze z błędem 16685.

Opublikowano

Kolego zaśmiecasz forum, o wypadaniu jest podpięty temat i tam pisz

Wysłane za pomocą Commodore C64

Opublikowano
  • Autor

Kolego zaśmiecasz forum, o wypadaniu jest podpięty temat i tam pisz

Wysłane za pomocą Commodore C64

Gdzie ten temat? Nie mogę go znaleźć i z tego co widzę to wszyscy właśnie tutaj pytają o błędy.

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251002-wypadanie-zaplonu-szarpanie/page-7#entry4617126

To jest o 3.0 asn nie wiem jaki masz silnik ale idź tym tropem

Wysłane za pomocą Commodore C64

Edytowane przez kt65c453

Opublikowano

widze ze masz lpg to sprtawdz to wypaadnaie zaplonow na pb czy wystepuje bo czesto lpg jest przyczyna wypadania zaplonow. podaj korekty z 32 kanalu to bedzie wiadomo czy jest ubogo czy bogato czy w noprmie

Opublikowano

Czołem,

Dzisiaj jak wracałem pojawił mi się w końcu upragniony check, który pozwoli mi zdiagnozować problem najprawdopodobniej z cewką.

Po odczytaniu go Vagiem pokazał mi dwa błędy: 16684 i 16685. O ile drugi błąd nie stanowi żadnego problemu o tyle zastanowił mnie ten pierwszy, który oznacza problem z jednym LUB wieloma cylindrami.

Jako, że pierwszy raz odczytuję samodzielnie błędy, to proszę Was o pomoc czy ten błąd rzeczywiście oznacza problem jeszcze, z którymś cylindrem czy po prostu standardowo pojawia się w parze z błędem 16685.

Te dwa błedy występują zawsze w parze, skupić się należy na cylindrze o którym konkretnie informuje drugi błąd.

Opublikowano
  • Autor

Problem dotyczy LPG jak i PB. Oczywiście na LPG jest gorzej.

@Łukasz13 - o to mi chodziło - dzięki! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.