Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stukanie przy zakretach przy predkosciach 70-90 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przy jazdzie na zakretach w lewo przy predkosci od okolo 70 do 90 (male obroty silnika ponizej 2.5 tys) slysze stukanie dochodzace moim zdaniem z prawego tylniego kola.

W warsztacie sprawdzili lozyska (sa ok)

cisnienie w oponach wyrownane ( 2.1 bara)

zimmerblocki wymienione

jedyne co mi chodzi po glowie to wywazenie kol ?

Jakie sa wasze doswiadczenia w powyzszym temacie ?

POzdrawiam

:a4fan:

:a4fan:

Opublikowano

Po pierwsze to bym sie zapoznał z regulaminem i przywitał się w dziale Newbie

A co to Twojego zapytania to wynika z tego że masz oponę krzywą gdzieś musiały płótna strzelić i dlatego tak sie dzieję przerabiałem ten temat ale w innym pojeździe :smile: .

Najlepiej zamień sobie to koło z zapasem i sprawdź czy będzie to samo.

Opublikowano

przede wszystkim podmień koło na inne. Jak podniesiesz auto do sprawdz łożysko/luzy na kole.

Opublikowano

witam u mnie tez to sie dzieje przy takich samych parametrach tylko ze u mnie wali jak jade na wprost a jak jade w prawo to puka jak by z aramty strzelal

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Rozwiązaniem moich stukow była wymiana przegubu zewnętrzengo po prawej stronie.

:a4fan: i niunia jeździ nie stukając.

Pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Rozwiązaniem moich stukow była wymiana przegubu zewnętrzengo po prawej stronie.

:a4fan: i niunia jeździ nie stukając.

Pozdrawiam wszystkich

Ja mam ten sam objaw ile kosztowała Cię ta przyjemność?

Opublikowano

Ja też jakiś czas temu wymieniłem przegub ale po lewej stronie. Zapłaciłem za przegub 138zł. W komplecie z przegubem w pudełku był też smar do przegubów, sprężyna krążkowa, pierścień odległościowy, osłona gumowa, 2 opaski i śruba do przegubu.(moment dokręcania tej śruby to: dla śruby M14: 115 Nm i obrócić dalej o kąt 180 stopni a dla śruby M16: 190 Nm i obrócić dalej o kąt 180 stopni). Nie wiem ile kosztuje robocizna bo wymieniłem sobie sam. Powodem wymiany było to, że jak ruszałem na skręconych kołach to było słychać strzelanie i chrupanie. Przy jeździe na wprost i na zakrętach było OK.

Opublikowano
  • Autor

Eee to jaki ty przegub kupiłes ?? Lobro to chyba nie było ?

ja chyba jestem jeszcze za cienki (brak narzędzi i czasu) by zabierac sie za naprawy.

chwilowo szukam silniczka do klimy bo mi padl (wymienie sam to juz akurat wiem jak). Jak zrobie dam jakiś materiał na fotostory.

proszę uzupełnij profil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.