Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy POMOCY!


miklaas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj wymieniałem żarówki (H7) na parkingu pod Tesco, i po sprawdzeniu okazało się ze elegancko świecą,ale okazało się że nie mam kierunkowskazów i awaryjnych, przełącznik od awaryjnych tylko tyka..... co się mogło stać,?? bezpieczniki cale, jak zamykam auto lub otwieram z pilota to mrugną wszystkie oprócz przedniej prawej lampy .. ruszałem kablami i itp ale nic... pomóżcie nie mam już siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj podmienić włącznik do świateł awaryjnych a działa Ci szperacz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki szperacz??


gdy chce wrzucić kierunek, słychać szybkie cykanie z włącznika świateł awaryjnych, gdy włączam awaryjne to samo, jak zamykam autko z pilota to mrugną wszystkie kierunki oprócz prawego przedniego w lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a działa Ci szperacz ??

A co to takiego?

Kostki w lampie dobrze dociśnięte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ,sprawdzałem kilkakrotnie, nawet jak by nie były wpięte ogóle to coś by tam działało np prawa strona, a tu nie ma nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależnie czy włączasz lewy czy prawy kierunek. tzn sytuacja jest taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim B6 był problem ze co jakiś czas wyskakiwał bład że spalona zarówka kierunkowskazu ( w rzeczywistości tylko nie łaczyła) chyba z 5 razy w ciagu 2 msc musiałem wyjmować lampę i ja wkładac i na jakiś czas było ok . Problem polegał na tym ze za mocno dokrecałem ten plastik z zarówka i pewnie na dolkach to skakało i przerywało prace.A więc wyjmij tą lampe i na zapalonych swiatłach i kierunkach ruszaj wtykami ( nie wiem jak wyglada lampa w B5). Moze pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ruszać całą wiązka od kierunku, ale na marne, ciekawe gdzie ona dochodzi i jak biegnie bo bym wymienił przewody i wtedy może by pomogło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może przedni prawy kierunek - ten który nie działa jak zamykasz i otwierasz pilotem auto. Tzn. wymień żarówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...... podłączałem dzisiaj 2 przekaźniki, i obydwa wywalały bezpiecznik, wszystkie żarówki sprawne,z Przodu lampy nowe, z pilota kierunki działają(oprócz prawy przód)..

MOja diagnoza jest taka- Zwarcie gdzieś na przewodzie od prawego przedniego kierunku


Jutro sie za to wezme.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...